Móda & styl

Toužíte vypadat dobře? Je čas konečně změnit, jak přemýšlíte o módě

www.pixabay.com

Móda tady rozhodně není pouze pro něžné pohlaví, také každý moderní muž chce jednoduše vypadat dobře. Někteří muži si se svým zevnějškem rádi vyhrají, jiní zase chtějí spíše vypadat dobře a mužně, aniž by to vzbuzovalo dojem přehnaného úsilí. Ať už to máte jakkoliv, určitě stojí za to sledovat aktuální módní trendy, které vám pomohou najít svůj styl, jenž vám sedne a zároveň bude dostatečně přirozený.

Jít s dobou znamená být originální

Móda musí především podtrhnout vaši osobnost. Pokud dokresluje vaše pravé já, je to geniální kombinace. Rozhodně to bude vypadat vždy lépe a přirozeněji, než pokud se budete snažit si hrát na někoho, kým nejste. Dobrou zprávou však je, že moderní sortiment pánské módy přináší něco pro každý typ muže. Každý tak může být tím, kým se opravdu cítí. Mezi ty nejpopulárnější kousky oblečení v pánském šatníku patří: 

  • Trička a mikiny
  • Košile
  • Kalhoty a opasky

Pokud se ale rozhodnete věnovat se trochu módním trendům, abyste vypadali dobře, v žádném případě to neznamená, že přes diktát módy nejede vlak. Vždy je důležité vnést do svého outfitu trochu té originality, která tomu teprve dodá ten pravý šmrnc. Nebojte se proto aspoň mírně vystoupit z řady. Rozhodně ze sebe nemusíte dělat klauna extravagantními módními experimenty, nemusíte být tím, za kým se budou všichni otáčet spíše s tázavými než s obdivnými pohledy. Stačí zvolit cestu, kdy budete mít sami pocit, že máte styl a že kamkoliv vstoupíte, většina lidí s vkusem si řekne „tomu to fakt sekne“.

Do ulic zvesela

Výše jsme hovořili o nutnosti vsadit na trochu té originality. A co to zkusit lehce s humorem? Nebojte se proto třeba zvolit veselé ponožky, které jsou aktuálně velmi trendy. Odhalené ponožky s vtipnými vzory jsou skvělým osvěžením vašeho casual šatníku. Všem okolo ukážete, že s vámi zkrátka nuda nikdy nebude.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top