Móda & styl

Tři tipy, jak vybírat dokonalý pánský náramek pro svého milého

Pánské náramky na ruku jsou extrémně oblíbeným druhem šperku už po celá staletí. Jednalo se o vůbec jeden z prvních druhů šperků, které pánové a dámy začaly kdysi aktivně nosit. Dnes už se přitom bavíme doslova o uměleckých dílech.

Můžeme pochopitelně vybírat základní náramky, které obslouží celkově jenom drahý kov, možná doladěný nějakou tou drobností. A nebo také můžeme vsadit na naprostou originalitu, a raději si najít opravdu geniální kousek.

Velikost náramku versus zápěstí

Při výběru je důležité myslet na to, jak velkou ruku a zápěstí dotyčný má. Pokud například vybíráme pro člověka, který se nevěnuje sportu a má tak menší zápěstí, tak mohou i velice jemné a drobné náramky vypadat dobře. Masité větší kousky pak budou spíše na obtíž. To stejné ale platí i naopak. Cvičící muži mívají jako velice zřetelný společný znak právě ono silné a pevné zápěstí. Z toho důvodu se tak automaticky kupují i masité náramky, které dokáží na zápěstí hrát svoji roli.

Odstín pokožky je zásadní

Někteří lidé mají opravdu velice světlou pokožku, a dokonce i při opalování se toho moc nemění, naopak jiní si dokáží udržet opálení víceméně po celý rok. Na zápěstí tak mohou být pánské náramky na ruku velice zřetelné, nebo se naopak ztrácet, pokud zvolíte špatný odstín k odstínu pleti. Zajímavou volbou jsou i sezonní náramky.

Stovky zpracování a komponent

Jednou z věcí, které rozhodně nedávají žádné limity, je samotné zpracování šperků. Profesionální značky dokáží udělat pánské náramky z mnohem většího množství komponentů a druhů materiálů, než byste mohli čekat. Pokud k tomu přidáme navíc i možnost jednotlivé kousky kombinovat, dělat je v různých tvarech, velikostech a detailech, tak máme ohromný výběr možností. Pro každého muže tak lze najít velice unikátní kousek.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top