Zdraví & sport

Užijte si přínosný pobyt ve tmě

Léčba tmou nebo také pobyt ve tmě. To je něco, o čem se sice tolik nemluví, přesto to existuje a funguje už dlouhá staletí. Ano, už naši předci měli povědomí o tom, že pobyt ve tmě je přínosný pro lidské tělo, a to nejenom pro duši, ale také fyzickou schránku. Pokud se o této specifické formě samoléčby chcete dozvědět více, začtěte se do následujících řádků.

Jak probíhá pobyt ve tmě?

Když se řekne pobyt ve tmě, jde o celkem jasně vypovídající označení. Spousta z vás si určitě představí alespoň něco. Ano, při léčbě tmou budete uzavřeni v prostorách, kde není žádné světlo. Právě tma vás naučí vnímat sebe sama. Proniknete do své mysli a můžete pracovat na řešení nejrůznějších problémů. Takový pobyt je pak realizován v zařízených prostorách, kde vám nebude chybět vše potřebné. Tzn., sociální zařízení, jiné nezbytnosti a pravidelná strava.

Pokud se rozhodnete pro pobyt ve tmě, nesnažte se ho realizovat svépomocí doma a raději vyhledejte vhodné místo, které je k takovému procesu určené. Takových působišť je po celém území České republiky více než dost. K dispozici se je i spousta přehledných seznamů a map, kde probíhá léčba tmou.

Léčba tmou pro vegetariány

Pokud patříte k milovníkům vegetariánské stravy a je tohle váš životní směr, nebudete v tomto směru nikterak strádat. Existuje totiž vegetariánský pobyt ve tmě, respektive pobyt, v rámci něhož si budete dopřávat pouze vegetariánské pokrmy. To ocení jistě mnozí, kteří chtějí proniknout do svého vnitřního já.

Nebojte se nových cílů a objevování sama sebe. Vyzkoušejte několikadenní léčbu tmou a začněte pracovat na své mysli, potažmo těle. Věřte, že jak jednou okusíte takový způsobe terapie, s nadšením budete takový proces opakovat.  Pobyt ve tmě je přínosný pro všechny. Nyní také pro vegetariány, kteří se během něho nemusí omezovat a užijí si ho naplno.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top