Zdraví & sport

Užijte si týdenní pobyt ve tmě

Pobyt ve tmě neboli léčba tmou. Přesně tak vypadá trendy současné doby. Přitom nejde o nic novodobého, ale osvědčené metody, které jsou našimi předky využívané po staletí. Není se tedy čemu divit, že na mnoha místech narazíte na týdenní pobyt ve tmě. Málokdo si však pod tímto označením dokáže představit něco víc. Pokud do takové skupiny lidí patříte také, začtěte se do následujících řádků.

Jak vypadá týdenní pobyt ve tmě?

Když se řekne týdenní pobyt ve tmě, mnohé to napovídá. Zjednodušeně řečeno budete zavřeni v prostorách s absolutní tmou, kde budete mít pravidelný přísun stravy a k dispozici všechny hygienické potřeby. Asi si nyní kladete otázku, proč byste něco takového absolvovali, a ještě za to někomu platili? Odpověď je velice snadná.

Týdenní pobyt ve tmě vám pomůžete více poznat sama sebe. Léčba tmou má skutečně něco do sebe. Člověk po pár hodinách v absolutní tmě začne vnímat své tělo a mysl tak trochu jiným, hlubším způsobem. Uvědomíte si řadu věcí, vyčistíte si hlavu, začnete pracovat na svém lepším já a vydáte se na zajímavou duchovní pouť. Během pobytu ve tmě můžete zároveň cvičit jógu nebo se věnovat jiným podobným činnostem.

Kde absolvovat léčbu tmou?

Pokud rozhodnete strávit týdenní pobyt ve tmě, určitě to nedělejte ve svém domácím prostředí, které na plnohodnotný pobyt ve tmě jistě nebude připraveno. Využijte raději působišť k tomu stvořených. Těch se po celém území České republiky nachází více než dost. A to včetně stravy a všeho potřebného. Ostatně, volit můžete například léčbu tmou, jejíž nedílnou součástí je vegetariánský jídelníček, takže na své si přijde dozajista každý.

Vydejte se na pouť sebepoznávání a objevování skrytých míst ve své mysli. Využijte k tomu týdenní pobyt ve tmě, který si jistě s nadšením zopakujete. O tom se můžete přesvědčit sami.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top