Auto-Moto

Užitkové automobily s nádechem luxusu? I toto spojení je dnes možné!

Užitkové versus luxusní. V mnoha ohledech a druzích průmyslu se tyto dvě vlastnosti nedají jen spojit, ale téměř se i odpuzují. Jenže jsou i takové oblasti, ve kterých mohou jít tyto vlastnosti nejen ruku v ruce, ale jsou navíc i doménou. Automobilový průmysl je v mnoha ohledech přesně takovým příkladem.

Ojeté, nové i skladové vozy Volkswagen uspokojí všechny choutky

Typická německá značka, ve které se snoubí jak německá preciznost, tak i chuť žít v luxusu. Jen asi málo lidí ví, že kořeny této značky jsou v nechvalně známé druhé světové válce. Během meziválečného období usilovala nacistická strana o tvorbu německého lidového vozu, který by konkuroval zbytku Evropy. Název Volkswagen je tak přímým překladem německého výrazu pro „lidový vůz“. 

Ať už historie byla jakákoliv, tak dnes se jedná o jeden z nejúspěšnějších automobilových koncernů se spoustou výtečných modelů. A právě užitek a výjimečný vzhled v jedné osobě je pro vozy VW vyšší třídy naprosto typické. Snoubí se v něm atraktivní sportovní zevnějšek, pohodlný a exklusivní design a zároveň dostatek prostoru v kabině a nosnost i objem nákladového prostoru, který uspokojí i nároky rodinné dovolené. Pokud zvolíte ke koupi skladové vozy Volkswagen, tak se navíc vyhnete i nepříjemnému čekání na zahraniční výrobu, trvající i celé týdny.

Značka Škoda je sázkou na jistou kartu

Pokud bychom pro nás měli vybrat automobil, který nás prostě nezklame… tak by se mohl stát vůz Škoda opravdu jasným favoritem. Zevnějšek vozidel už odjakživa cílí na ergonomický a zároveň sportovní vzhled. K luxusu se pak upíná spíše interiér vozidla, který nabízí svým klientům spoustu pohodlí a chlubit se může hlavně moderním zpracováním palubní desky a celkového dojmu hluboké a bezpečné kabiny.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top