sex a vztahy

Valentýn – 8 tipů na dárky pro ni

pixabay.com

Ať už svatého Valentýna, aneb svátek všech zamilovaných, máte v plánu slavit a svou drahou  polovičku něčím obdarovat a překvapit, nebo patříte ke skupině lidí, kteří tento svátek ignorují, čas od času není na škodu svou partnerku potěšit a ukázat jí, že na ni myslíte. 

Večeře

Pokud ovládáte alespoň základy kuchařského umění, určitě svou partnerku potěšíte, když ji budete pro jednou hýčkat a večeře se tentokrát ujmete sami. Pár svíček na stole a láhev dobrého vína atmosféru večeře dokonale dotvoří. A pokud přidáte masáž či společnou koupel, všechny kolegyně jí budou druhý den zcela určitě závidět.

Květina

Žádnou ženu květina ještě nikdy neurazila a je to dar, který nikdy neomrzí. Pokud tedy svátek zamilovaných nijak neprožíváte nebo nemáte v plánu nakupovat drahé dary, květina jistě potěší.

Romantický pobyt pro dva

Nejen čerstvě zamilované páry by si měly občas najít čas a strávit společné chvíle jen ve dvou. Romantické pobyty jsou k tomu jako stvořené. Vířivka, bylinková koupel, masáže, romantická večeře. Takovému dárku neodolá žádná žena.

Módní doplněk

Šála, šátek, kabelka, možností je spousta. Ženy módní doplňky milují. Díky nim z obyčejného sukně a halenky dokážou vykouzlit pokaždé jiný outfit. A pokud ji tuto zimu bude hřát šála od jejího protějšku, bude ji zároveň hřát i pocit, že má doma pozorného chlapa.

Vtipné dárky

Pokud má vaše přítelkyně smysl pro humor, není v roce mnoho lepších příležitostí, kdy ji obdarovat vtipným dárkem, než právě Valentýn.

Dárky symbolizující lásku

Polštář ve tvaru srdce, hrnek s vaší společnou fotografií, partnerské přívěsky, plyšák držící srdce, spodní prádlo se srdíčky… Dárky, které přímo srší zamilovaností, patří v jistých věkových kategoriích mezi ty nejoblíbenější.

Erotické dárky a spodní prádlo

Darujete-li své partnerce jakýkoliv sexy dárek, darujete tím zároveň sami sobě noc plnou erotických zážitků. Na romantickou vlnu vás může naladit nové spodní prádlo, sexy hračky, masážní olej či erotická hra.

Šperk

Která žena nemiluje šperky? Navíc existuje mnoho typů šperků, můžete tak jednoduše vybírat dle vkusu vaší partnerky i  vašich finančních možností.

 

 

 

 

 

 

 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top