sex a vztahy

Jak vybrat náramek pro ženu

luxusní šperky
pixabay.com

Náramky představují decentní šperk, který můžeme nosit kamkoli a hodí se prakticky pro jakoukoli příležitost. Drobným náramkem můžete vyjádřit svůj styl i náladu, díky jeho provedení jej můžete snadno zkombinovat s vámi zvoleným outfitem a náramku tak umožnit, aby se stal třešničkou na dortu vašeho looku. Vybrat ten pravý náramek nemusí být tak složité, jak se možná v první chvíli zdá. Pokud víte, pro koho daný šperk vybíráte, máte to o něco jednodušší – pak už jen stačí správně vnímat a naslouchat a ten ideální kousek si vás najde sám. Uvidíte!

Podle čeho vybrat náramek ženě

Jestliže chcete vybrat náramek něžnému pohlaví, ať už jím chcete udělat radost sami sobě, chcete potěšit nejlepší kamarádku, překvapit maminku, sestru nebo obdarovat přítelkyni, možná si lámete hlavu nad tím, jak vybrat správně. V lidech traduje přesvědčení, že ženy šperkům rozumí, což my samozřejmě nepopíráme, ale zároveň víme, že většinu z nich potěšíte jakýmkoli kouskem. I přesto vám v dnešním článku poradíme, jak vybrat náramek pro ženu. S námi to jistě hravě zvládnete.

Pro koho vybíráte?

Ještě než stihnete odpověď, že přece pro ženu, jinak byste na tento článek ani neklikali, dovolíme si vás zastavit a položit tu otázku pečlivěji: vybíráte náramek pro maminku, kamarádku, mladší sestru, babičku, manželku nebo přítelkyni? To už zní líp, viďte? Tohle je velice důležité a pomůže vám to s výběrem. Je totiž logické, že jiný styl se bude líbit mladším ženám a jiný zase ženám v letech. Odlišný náramek udělá radost babičce a vaší kamarádce. Chápete, jak to myslíme?

Nebojte se výjimečnosti

Jestliže chcete danou ženu či dámu skutečně překvapit, nebojte se vydat cestou, která bude trochu odlišná a netradiční. Chtějte pro ni něco výjimečného, co jí zbaví slov. Vhodnou volbou je značka dámských náramků Nialaya, která se soustředí na exkluzívní styl šperků, jež dokáže zaujmout každou ženu, bez ohledu na její věk. Šperky jsou inspirované dálných východem a mají v sobě skryté kouzlo.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top