Bydlení

Víte, jak pečovat o plynové spotřebiče Karma a Mora?

Velká spousta nemovitostí je vybavena plynovými spotřebiči, jakými jsou Karma, Mora nebo Moratop. Produkty sloužící k výrobě tepla či ohřevu vody patří k věrným a provozně ekonomickým pomocníkům mnohých domácností. Víte ale o tom, že jejich pořízením vaše starost o ně nekončí? Stejně, jako řada ostatních zařízení, také Moratop plynové spotřebiče a Karma potřebují odpovídající servis.

Nepodceňujte pravidelné kontroly

Vzhledem k tomu, že výrobky Karma a Mora fungují ve spojení s plynem, je nutné zajistit jejich správnou funkčnost. Eliminovat jakýkoliv únik plynu a jiné neduhy, jež by mohly vést k problémům či nebezpečí ovlivňujícímu lidský život. A to platí pro všechna plynová zařízení, ať už je to Karma, Mora nebo Moratop.

Kvůli tomu je zapotřebí provádět každoroční kontroly. Jde o základní procesy, během nichž se zjistí, že vše funguje tak, jak má. Jen zběžnými kontrolami to však nekončí.

Provozní revize jednou za tři roky

V tříletém období je nutné realizovat provozní revize, které už jsou daleko podrobnější a jejich nedílnou součástí jsou také měření odhalující správnou funkčnost a spalování plynového zařízení. To platí také pro Moratop plynové spotřebiče.

Pokud náhodou dojde k odhalení jakékoliv závady, je třeba ji ihned odstranit. Nejčastěji jsou to výměny vadných membrán, čistění průtoku plynu, jeho seřízení, obměny opotřebovaných dílů, promazávání a repase.

Je pravdou, že vše výše uvedené rozhodně nemůžete provádět svépomocí. Nejenom, že nedisponujete odpovídajícími znalostmi. K takové činnosti nemáte oprávnění ani potřebné vybavení. Je proto nutné volat odborníky na Moratop plynové spotřebiče a na plynová zařízení Karma a Mora. Jedině v jejich pomocí docílíte požadovaného výsledku. To znamená bezproblémové a bezpečné funkčnosti.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top