Móda & styl

Víte, z čeho všeho se vyrábějí pánské náramky? Můžete být překvapeni, jak originální dokážou být

pixabay.com

Pánské náramky na ruku se staly poměrně oblíbeno moderní módou a množí muži je tak nosí jako svůj běžný módní doplněk. Ohromný počet mužů, kteří na ně spoléhají by mohl leckoho překvapit, ale stejně tak dokáže překvapit i počet modelů a materiálů, ze kterých se běžně vyrábějí. Představíme vám ty nejzajímavější z nich

Základ na pánské náramky na ruku nemusí být jen z oceli

Jako základ se počítá materiál tvořící samotný základní tvar držící na ruce. Klasicky se za takové komponenty staví především chirurgická ocel nebo drahé kovy jako stříbro či zlato. To ale nemusí být příkladem pro pánské náramky na ruku. Ty jsou totiž velice originální už od samotných základů až po detaily, a tak i proto můžete najít i mnohem zajímavější a originálnější materiály jako je například kůže, nebo dokonce dřevěný základ.

Třpytivé nemusí být jen drahokamy

Pokud se od základu přesuneme ke komponentům, tak začneme od těch oblíbených třpytivých. V dámských špercích například platí, že se většinou jedná o různé druhy přírodních či syntetických drahokamů, minerálů, zirkonů či skla.

Podobný výběr pochopitelně můžeme najít i v pánských náramcích, ale mimo nich se mohou objevit i jiné různé materiály. Mnohem oblíbenější než kdykoliv dřív, se stávají například perly. Ty byly pojeny dlouho s dámskými náramky, ale při správném užití dokáží fungovat výtečně i na pánské ruce. Stejně zajímavá a originální na zpracování může být dokonce i perleť, která se rovněž pořizuje z vodních hlubin.

Rustikální ozdoba v podobě přírodních prvků

Setkat se můžeme i s takovými kousky, které od základu po poslední komponent ctí jen přirozené přírodní materiály. Ve velice originální kombinaci tak můžeme potkat například dřevěné a kožené komponenty, které dokáží dohromady působit divokou, ale elegantní a vyrovnanou kombinací.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top