Móda & styl

Hledáte užitečný dárek pro svoji přítelkyni? Co zkusit kvalitní péči o vlasy!

Každoroční utrpení v podobě vyhledávání těch správných dárků se opět blíží a čas se neúprosně krátí každý den. O to složitější to je, když máte některé dárky vybrané a už jen dohledáváte něco na zaokrouhlení počtu, nebo jen poslední dáreček pro přítelkyni. Napadlo vás už pořídit spotřebiče pro péči o vlasy?

Domácí spotřebiče pro krásné a rovné vlasy

Jedním ze spotřebičů, které se v domácnosti ženy nikdy neztratí jsou například žehličky na vlasy. Jedná se o každodenní pomůcku, kterou některé dámy a slečny používají. To, že ji užívají poznáte velice rychle podle tvaru vlasů. Dokonale vyžehlené jsou totiž ve skvělé rovině od hlavy až ke konečkům a nemají tendenci se přírodně kroutit jako to přírodní vlasy bez další úpravy mají.

Žehličky se dnes vyrábějí v takové podobě, v jaké mohou být opravdu kvalitním dárkem. Ty lepší obsahují LED display s kontrolou zvolené teploty a ovládací panel pro přesné nastavení. Designem se od staromódního tvaru pohnuly k modernějšímu zpracování a ergonomickému tvaru pro lepší úchop. Stejně tak i barevná stránka prošla ohromnou spoustou úprav a moderní oblíbené žehličky tak disponují i skvěle vyladěnými barevnými motivy. Destičky pro nahřátí vlasů jsou většinou ze speciálního kompozitu keramiky, který brání jejich poškození.

Kulmy a fény nemusí být jen povinnost, ale i dárek

V nabídkách obchodů najdete různé domácí spotřebiče a některé z nich, ač jsou běžným vybavením domácnosti mohou hrát i roli výborného dárku. A to například díky výtečnému příslušenství, nebo balení a vzhledu, který se od každodenního normálu odlišuje.

Fény a kulmy jsou například takovým zdrojem inspirace, který se na dárek určitě hodí. Mimo jejich designu a kvalit jsou totiž velice často dodávány i se širokou škálou různých doplňků pro optimálnější a snadnější využití, které se svými vlastnostmi blíží módním salonům. Tak co pánové, zkusíte takový dárek?

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top