Móda & styl

Může být elektronická cigareta dobrý dárek? Proč by ne, zde máte nápady, jak ji vylepšit

Elektronické cigarety jsou stále používanějším způsobem, jak si užívat svých pět minut vytouženého odpočinku. Mají spoustu zajímavých výhod, díky kterým mohou být příjemnější jak pro svoje nositele, tak i jejich široké okolí. Co vše může elektronické cigarety ještě navíc vylepšit?

Jedna elektronická cigareta a tisíc různých vzhledů

Výrobců jsou na trhu současně doslova mraky a spousta z nich má svoje PR i signatury, podle kterých se odvíjí výroba elektronických cigaret. Jiní se pak naopak drží současných módních trendů, nebo svých představ dokonalé cigarety. Ať už první nebo druhé, vše má za výsledek. Že elektronická cigareta lze zakoupit v doslova nekonečném množství možností. Velikosti, bary i tvary nejsou překážkou a najít se dají jak v kamenných obchodech, tak na specializovaných portálech.

Najděte si svoji chuť nebo vůni díky náplním

Do elektronických cigarety se dávají na rozdíl od klasické cigarety vodní báze, které jsou mnohem šetrněji spalované. To je i zdroj většiny výhod elektronických cigaret. Nepálí se zde totiž tabák a nevzniká vedlejší produkt v podobě dehtu. To má za následek, že necítíme typický smrad dotěrný a přilnavý k vlasům, nehtům, tkaninám a podobným látkám, ale zároveň se neusazují v plicích a díky tomu šetří naše zdraví. Namísto toho si můžete dopřát například svoji oblíbenou příchuť nebo vůni ovoce, drinku a spousty dalších možností.

Upravitelná do posledního detailu

Posledním, ale neméně podstatným faktem také je, že se dají elektronické cigarety i po zakoupení upravovat specifickými doplňky jako mohou být například různé druhy gripů pro lepší úchop, koncovky k ústům či celkové obaly pro uschování cigarety například do kapsy nebo při cestování. Zkrátka možností, jak si elektrickou cigaretu užít je téměř nekonečné množství a je na každém z nás, co má opravdu nejraději.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top