Móda & styl

Zásady, podle kterých si můžete říci, že vypadáte jako správný gentleman

pixabay.com

Žít a vypadat jako gentleman. Který muž nebo chlapec o tom někdy nesnil? A kdo si myslí, že gentleman je jakousi definicí slušňáka, tak se mýlí! Jedná se o muže, který je k ženám uctivý a slušný, ale svým vášním a charakteru dává naprostý průnik tak, aby dokázal svému okolí odhalit svoje pravé nitro. Jak tedy gentleman má vypadat?

Účes a vousy? Vždy upravené do dokonalosti

I když by spousta lidí řekla, že dlouhé vousy vypadají pokaždé zanedbaně, tak jim především moderní barber shopy doslova vytřely zrak. Styl úpravy dlouhých vlasů a vousů se dostal do naprosto neuvěřitelného rozmezí a pánská móda především díky barber shopům prošla ohromnou evolucí. Dnes téměř platí, že kdo nemá dokonale sestřižený účes či plnovous, tak zkrátka nežije.

Řetízky a pánské náramky na ruku? Proč by ne

Šperky nemusí mužský vzhled, jakkoliv zženštit, ale naopak mu mohou dát ještě výraznější a lepší nádech. Pokud vyberete správný druh šperku, tak naopak ještě více poukáže na váš přirozený charakter a silné mužské charisma. Pánské náramky na ruku pak mohou i zvýraznit vypracované pánské paže, protože společně se silným předloktím fungují pro ženy jako magnet.

Módní styl? Vybírejte podle sebe, nedávejte na trendy

Je to zajímavý fakt, ale dámám zkrátka moderní trendy sluší. Jakmile jste dívka a upravíte se podle trendu, tak máte jen malou šanci na to vypadat, jakkoliv špatně. Pánové naopak mohou i v moderních trendech sklouznout do poněkud nepochopeného vzhledu. Je to zajímavá ironie.

Přesně kvůli tomu je tak lepší vždy řešit módní výběr přesně podle vašich chutí a představ. Rozhodně není chyba si nechat, jakkoliv poradit a dámy i pány ze svého okolí poslechněte, ale nesnažte se nutně oblékat po vzoru celebrit a vzorů. Nejdůležitější stále zůstává vaše pohodlí a dobrý pocit!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top