Móda & styl

Móda správného gentlemana? Jak ukázat své charisma a stát se středem pozornosti

Pokud je o mužích něco známo, tak je to jejich vysoké ego. A nic jim nedokáže lichotit tak velice příjemně, jako přímá pozornost žen v okolí. K tomu je ale potřeba dokázat vystoupit z davu a pokusit se o něco, co vás jako muže zviditelní i ve velké konkurenci rušné ulice velkoměsta.

Obleky už dávno nejsou pro naškrobené úředníky

Jeden z faktů, který si muži stále pletou je, že by se obleky hodily jen do naškrobeného prostředí kanceláří a pracovních schůzek. Co ale spousta z nich netuší je fakt, že se nové obleky často vyrábí ve víceméně volnočasovém stylu. Kravata a dokonale vyleštěné boty tak k nim nejsou výhodou, ale naopak přehnané.

Naopak dokonale sedí do takového volnočasového stylu, který muži nosí rádi. Pod takové volnočasové sako stačí bílé či černé tričko a kooperovat s nimi mohou například i oblíbené džínsy. Boty pak můžete volit z jakékoliv volnočasové či sportovně-rekreační obuvi v přirozených barvách jako je bílá, černá, béžová či kožené imitace.

Šperky a pánské náramky na ruku nejsou ostudou, ale ozdobou!

Muži se zároveň poměrně dost bojí nosit šperky v domnění, že to na nich zkrátka může vypadat špatně. Proto se často vyhýbají i takovým druhům jako jsou pánské náramky na ruku. A to i když je tento druh módy doslova tvořený na míru pánskému stylu.

Jedná se o druh šperků, které jsou velice často vyráběny přímo na míru pánskému stylu. Namísto jemného zpracování z drahých kovů se bavíme o masivním a kvalitním zpracování z typicky pánských prvků. Můžeme tak najít například masivní kovové komponenty z chirurgické oceli či postříbřeného povrchu. Stejně tak výtečnou roli hrají i méně zvyklé materiály jako jsou různé dřevěné či kožené komponenty. Zpracování rozhodně není nijak jednotvárné a většina mužů si vybere oblíbený kousek.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top