Móda & styl

Trička s potiskem pro sportovní týmy i legraci. Jak se dají sehnat?

pixabay.com

Trička s potiskem jsou velice oblíbené téma. Spousta akcí i sportovních klubů a přátelských part se snaží taková trička vyrábět. Můžete v nich potkat vodáky, třídy při rozlučkách a poznávacích zájezdech a spousta lidí je nosí také jen tak. Kde všude se dají sehnat a jak funguje jejich výroba?

Výroba triček na míru může být složitá i levná a rychlá

Jako u spousty jiných věcí podobných tričkům s potiskem platí, že jak složitý vzor si vyberete, tak složitá bude i jeho následná realizace. Můžeme se proto dostat od obyčejných nápisů v rámci pár korun až po velice složité obrazce. U těch se připlácí nejen za samotný tisk, ale také za to, že pokud nemáte znalosti grafika, tak neumíte obrázek převést do správného formátu pro kvalitní tisk. Společnosti, které trička s potiskem vyrábí totiž berou trička v takzvaném vektorovém formátu, který je oproti rastrovému dokonalejší v tom, že není tvořený pevně danými pixely, ale matematicky počítanými křivkami. Ty se při různé úrovni přiblížení a oddálení různě přepočítávají a díky tomu se na rozdíl o pixelů nesníží jejich kvalita při změnách velikostí a formátů.

Trička s potiskem, samolepky na zeď a další „taškařiny“

Pokud se vám nechce řešit vlastní vzory, tak se podívejte do kamenných i internetových obchodů, které se zabývají různými zábavnými předměty. Můžete tam najít spoustu věcí jako je vybavení na oslavy, samolepky na zeď a také velký výběr práce triček s potiskem. Ta jsou často omezená především na pár různých vzorů a motivů, které jsou velice oblíbené. Dětské motivy s různými hrdiny ze světa Marvelu či dívčí princezny Disney jsou velice oblíbené. Dospělí pak na druhou stranu mají velice rádi zábavná moudra a desatera. Další výhodou rovněž je, že takto hromadně dělaná trička jsou mnohem levnější než trička vyráběná přímo s potiskem na zakázku.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top