Auto-Moto

Vrata, která vám bude závidět každý soused

Vjezd na pozemek je nedílnou součástí nemovitosti. Většina majitelů rodinných domů samozřejmě touží po tom, aby tento prvek povětšinou navazující na oplocení nabýval co nejlepších podob. A na tom není nic špatného. Vhodné je spojit kvalitu a funkčnost s krásným designem. Jestliže nevíte, pro jaká vrata nebo brány se máte rozhodnout, poradíme vám.

Jaké máte možnosti při volbě brány?

Pokud dáváte přednost cenové dostupnosti, zaměřte se na křídlové brány. Jejich podobu zná bezpochyby každý. Brány mají dvě křídla otevírající se do prostoru. Jenže, co když nemáte u vjezdu na pozemek tolik místa? Pak zacilte na modernější brány.

Nabízí se kupříkladu teleskopické brány. Samonosné výrobky pohybující se ve vyhrazených kolejnicích. Brána tohoto typu se pak neotevírá do prostoru, ale posouvá se například podél nemovitosti nebo plotu. Je pravdou, že posuvné brány jsou v tomto směru hodně populární a není se čemu divit.

Když zvolíte toho správného dodavatele, vedle pevné konstrukce se vám dostane i možnosti volby vnitřní výplně. A právě ta bude rozhodovat o celkovém vzhledu vámi zvolené brány. Tu můžete sladit s ostatními exteriérovými prvky nebo se rozšoupnete s necháte si vytvořit něco více extravagantního.

Posuvné brány s elektromotorem

Je v podstatě jedno, jestli využijete křídlové, skládací nebo posuvné brány. Vždy je můžete nechat osadit také praktickým elektromotorem. Takové brány pak nebudete muset otevírat pracně svépomocí. Postačí vám k tomu dálkový ovladač a vše se provede samo za vás. Elektromotor představuje bezpečné řešení, které v posledních letech získává na oblibě. Jen málokomu se chce při dešti a zajíždění na pozemek vylézat z auta. O tom není žádných pochyb. Nechte si tedy vytvořit vrata nebo brány na míru. Možností se nabízí více než dost.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top