Auto-Moto

Potřebujete kvalitní ocel na stavbu? Zaměřte se na I profil

Hutní materiál neboli ocel může mít bezpočet podob, o tom není žádných pochyb. Jedním z hodně poptávaných a využívaných produktů je I profil. Jak už prozrazuje samotný název, tvar výrobku má podobu písmene I. Právě díky svým parametrům nabízí tento hutní materiál široké uplatnění, a to především na stavbách a při budování nejrůznějších konstrukcí.

I profil různých parametrů

I profil je v podstatě tyčí s průřezem tohoto písmene. To znamená, profilová ocel válcovaná za tepla, která může nabývat odlišných jmenovitých rozměrů. Už samotné označení I 80, I 100, I 120 a další prozrazují, o jakou výšku profilové oceli se jedná. Důležité jsou pochopitelně i ostatní parametry, mezi nimiž nechybí ani výsledná délka. I profil je nejčastěji prodáván ve dvanáctimetrových a čtrnáctimetrových délkách.

Vzhledem k tomu, že jde o ocel válcovanou za tepla, nabízí se zaručená svařitelnost. Díky tomu se můžete pustit do výstavby skutečně mohutných konstrukcí. Na druhou stranu, když je třeba takovou profilovou ocel zaříznout, vystačíte si s kvalitním autogenem. I profil je nejčastěji prodáván v jakostech S235 a S355. Celkové rozměry oceli ve výsledku vypovídají ještě o hmotnosti konkrétního kusu tohoto stavebního materiálu.

Nakupujte I profily u profesionálů

S přihlédnutím k tomu, že je tato ocel základem pro nejrůznější stavby, je pochopitelně vyžadována i její kvalita promítající se do celkové životnosti a požadovaných vlastností. Proto si I profil pořizujte jen u zkušených dodavatelů, kde se vám dostane normované oceli. Ideálně, když vám takový specialista nabídne i možnost zkrácení I profilu na požadovanou délku. Věřte, že všechno pro vás bude následně o mnoho snazší. Vhod pochopitelně přijde také doprava na místo určení, díky čemuž nebudete mít s pořízením hutního materiálu žádné starosti.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top