Auto-Moto

Automatické brány vám ušetří spoustu práce

Jestliže uvažujete o výměně staré brány za novou, zbystřete. Když už budete investovat do tohoto prvku, nezapomínejte na ty nejmenší detaily. Typickým příkladem jsou automatické brány. Tato volba není jenom o zajímavém designu, ale také o praktickém využívání. S elektromotorem v zádech už se totiž nebudete muset namáhat při otevírání a zavírání vrat.

Pohony bran BFT

Každý profesionální výrobce a prodejce bran už by měl být schopen nabídnout zákazníkovi také kvalitní elektromotor. Do této sekce patří kupříkladu pohony bran BFT. Elektromotory lze montovat jak na křídlová vrata, tak na posuvné nebo skládací brány. Stisk jediného tlačítka nebo prvek umístěný ve vašem voze provede vše za vás. Dojde k sepnutí a brána se otevře. To samé platí také o zavírání.

Je pravdou, že automatické brány šetří především fyzické síly. To platí dvojnásob hlavně u větších bran, s nimiž je mnohdy těžké pohnout. Díky vhodně zvoleným pohonům nemusíte například vystupovat z auta, když chcete vyjet z pozemku a venku prší. Zároveň není třeba mít jakékoliv obavy z bezpečnosti tohoto řešení.

Profesionální automatické brány, respektive pohony bran BFT jsou vybaveny příslušnými senzory, takže nikdy nedojde k přimáčknutí osoby nebo poškození projíždějícího auta. Tyto systémy díky přidruženým doplňkům fungují bezpečně také v zimě, kdy nedochází k zamrzání lišt, v nichž se pohybují posuvné brány.

Řešení šité na míru zákazníka

Přejděte od ručně otevíraných bran k těm automatickým. Investujte do moderních pohonů s bezúdržbovým provozem a dlouhou životností. Automatické brány si navíc můžete nechat vytvořit k obrazu svému. To znamená, že budou opatřeny vhodnou výplní, která bude do nejmenšího detailu ladit s vaším plotem nebo exteriérovými prvky na domě. Pohony bran BFT se pochopitelně využívají také u bran v komerčním segmentu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top