Bydlení

Vybíráme vhodné ploty a oplocení

Plánujete oplotit pozemek kolem rodinného domu nebo jiného typu nemovitosti? Chcete zamezit tomu, aby nepovolané osoby vstupovali k vám na parcelu a zároveň hledáte cenově přijatelné řešení? Potom se pohodlně usaďte a začtěte se do tohoto článku, ve kterém vám představíme nejpoužívanější ploty a oplocení, s nimiž jednoduše nemůžete sáhnout vedle.

Skončit nemusíte jen u klasického pletiva

Pokud ve vašem případě hraje poměrně významnou roli pořizovací cena, potom ji spojte s dlouhou životností a praktičností. Výsledkem se vám stane kvalitní pletivo, ideálně s poplastovaným povrchem. Vybírat si můžete z odlišných výšek, ale také barvy povrchu tak, aby vše ladilo a korespondovalo s  exteriérem. Ploty a oplocení v podání klasického pletiva je třeba doplnit ještě o sloupky příslušné tloušťky, které se stávají takovou nosnou základnou celého systému.

Je ale pravdou, že za dobrou cenu můžete mít i něco jiného než pouze pletivo, jehož příznivcem jednoduše nemusí být každý. Co byste řekli třeba na tahokov? Velice obdobnou alternativou je i žebrové pletivo. Jeho tvar je čtvercový nebo obdélníkový. I tento pro někoho možná malý detail udělá v patřičné ploše opravdu velkou parádu a je znát, že nemáte klasické ploty a oplocení jako všichni kolem.

Ti, kdo dávají přednost designu

Rozhodnete-li se tvořit oplocení také v přední části před domem, je pravdou, že tam člověk touží dát něco líbivějšího a originálnějšího. Pro takové případy jsou tu svařované sítě s patřičnou elegancí. Ploty a oplocení moderního vzhledu, s nimiž rozhodně nemůžete šlápnout vedle. A pravdou zůstává, že navýšení ceny oproti běžnému pletivu nebude o tolik.

Tak neváhejte a investujte do plotů, které vám vydrží spoustu dlouhých let a stanou se primárně bezúdržbové, takže s nimi nebudete mít žádné starosti.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top