Funny

Výroba kávy nemusí být nutně obtížnou záležitostí. Poradíme vám, jak ji ulehčit!

unsplash.com

Dát si opravdu dokonalou kávu kdekoliv v kavárně nebo restauraci dnes už rozhodně není sebemenší probléme. Jenže můžeme narazit na problém v moment, kdy se zcela naopak dostaneme do chuti na kvalitní kávu přímo doma.

V ten moment celá řada lidí nedokáže kvalitní kávu připravit. Přitom to nemusí být ani zdaleka takový problém, jako by kdokoliv mohl očekávat. Dnes se tak podíváme na to, jak si ulehčit výrobu kávy co nejvíce, ale přitom mít doma dokonalý nápoj.

Speciální mlýnky na kávu

Jednou z věcí, které s sebou automaticky nesou ztrátu chuti v poměrně dost velkém měřítku, je přímo mletí kávy. Důvodem je, že namletá káva nedokáže udržet chuť a vůni tak dobře, jako celé již pražené zrno. Neměli byste si rozhodně ulehčovat práci tím, že budete kupovat již připravenou kávu. Zcela naopak si můžete pořídit speciální automatický mlýnek. Dražší kávovary jej mají už v sobě, jinak se dá pořídit za příjemné peníze a jedná se o pár vteřin práce.

Speciální kapslové kávovary

Pokud ale nejste žádný kávový nadšenec, ale zcela naopak vám stačí dobrý nápoj hlavně rychle, tak jsou pro vás nejlepší variantou kávovary na kapsle. Ty jsou specifické tím, že kupujete jenom uzavřené kapsle připravených směsí. Při aplikaci kávovar sám probodne kapsli a skrze směs pak pasíruje finální nápoj. Díky jednoduchosti jsou tak oblíbené například i v kancelářích.

 Horkovzdušné míchání mléka

Mnozí si chtějí udělat na kávě oblíbenou pěnu a kvůli tomu se tak snaží ručně, většinou neúspěšně, vymíchat celou pěnu. Jenže zcela naopak je jednou z nejlepších možností pořízení samotného šlehače mléka. Ten vám zajistí, že se vám podaří udělat dokonalou mléčnou pěnu. Ta navíc zůstane krásné nadýchaná mnohem déle díky mechanicky vtlačenému kyslíku do pěny.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top