Funny

Ovocné příchutě ovládli trh s náplněmi do elektronických cigaret!

Elektronické cigarety jsou ve své klasické i jednorázové variantě originální z poměrně velkého množství důvodů, mezi ty opravdu největší zajímavosti ale patří právě jejich nekonečná zásoba příchutí a vůní, které můžete vyzkoušet.

V průběhu let si pochopitelně najednou všichni uživatelé svoje oblíbené příchutě a vůně, které pak dlouhou dobu užívají. Ale na druhou stranu také mohou dostat jak nováčci, tak i zkušení chuť na vyzkoušení něčeho nového. A my vám prozradíme, jaké příchutě jsou nejvíce kupované u jednorázových cigaret.

Jablečná příchuť zkrátka nezklame

Jablečné příchutě jsou všeobecně považovány za jednu z chutí, která má velice malou šanci na to zklamat. Naopak je více lidí, kteří je milují než těch, kterým by z jakéhokoliv důvodu mohla vadit. I přesto ale elektronické cigarety s jablečnými příchutěmi najdeme často a jsou oblíbené. Mezi zajímavé možnosti patří Lio Nano Apple Juice, která vám nabídne standardní výdrž, ale nestandardně šťavnatou chuť.

Exotika na každém rohu

Zvláštní kategorií příchutí mohou bezesporu být právě exotické varianty. Mezi nejzajímavější možnosti v tomto ohledu zajisté můžeme řadit různé tropické mixy, mezi které spadá také Elfbar 600 Kiwi Passion Fruit Guava. Jedná se sice o mix trochu méně častých exotických druhů ovoce, ale o to zajímavější je a má také celou řadu milovníků, kteří se k němu neustále vracejí.

Bobule válí na všech frontách

Samotné bobulové plody jsou oblíbené víceméně všude. A tak se není čemu divit, že patří i mezi nejkupovanější ovocné příchutě. Mezi nimi vyčnívá Venix BLUE RASPBERRY-X s opravdu luxusní příchutí malin. Šťavnatá náplň je navíc obohacená o poměrně netradiční design. Venix si tak zajisté najde celou řadu fanoušků už jenom díky svému vzhledu jako takovému.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top