Funny

Nevíte, co pořídit k Vánocům milovníkovi hledání pokladů? Máme pro vás dva zajímavé tipy!

unsplash.com

Hledání kovových pokladů v přírodě je rozhodně jednou z mnoha věcí, které se staly moderní zábavou. Někteří například rádi hledají mince a zapomenuté předměty, jiní se potom specializují na hledání zbraní a pozůstatků starých bitev.

Jedná se ale o poměrně dost náročnou zábavu, která jde vykonávat mnoha zajímavými metodami. Pro jakoukoliv z nich je ale potřeba také mít dostatek vedlejších pomůcek. A pokud víte, že některé hledači chybí, mohou být dokonalým vánočním dárkem.

Ultrazvukové čističky jsou zázrakem

Pokud jste o nich ještě neslyšeli, tak je velice jednoduše představíme. Jedná se o zařízení, které se používá na čištění širokého spektra materiálů, mezi které právě i kovové předměty patří. Zásadní věcí ale je, že jsou ultrazvukové čističky extrémně citlivé na čištění.

K nim je potřeba koupit také speciální čistící emulze, které jsou určeny pro konkrétní materiály. Emulze se pomocí chemické reakce starají o to, abychom mohli dokonale čistit celé předměty, ale přitom je součástí emulzí také ochranný film. Ten má nakonec ten dopad, aby při správném použití čističek nebylo možné poleptat předměty z konkrétního materiálu.

Polní nářadí se vždycky hodí!

Práce v terénu je pro takového hledače vlastně naprostá většina doby, kterou bude trávit svými aktivitami. Zásadním rozdílem ale je, pokud už máte k dispozici ideální, většinou všestranné vybavení. Především ve vojenských obchodech se můžete dostat ke geniálním nástrojům, jako jsou především multifunkční skládací lopaty. Ty potěší hlavně v tom smyslu, že při kopání plní celou řadu úloh. Mimo srdcového tvaru, který umožní kopat také do kamenité půdy bez potíží, je po boku samotné lopaty i speciální pila. Ta nám pomůže s překonáváním dřevěných překážek, jako jsou větve nebo kořeny.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top