Bydlení

Využijte výhod správy nemovitostí v podnikání

zdroj: pexels.com

Správa nemovitostí sama o sobě zní jako velice jednoduché téma. Opak je ale pravdou. Samostatná správa nemovitostí již dávno netkví v jednoduchém dozoru či jednorázovém úklidu, ale v komplexním balíčku služeb. Ty ať už jako velkopodnikatel či pronajímatel malých jednotek určitě s radostí využijete. Počáteční investice se vám i přesto může zdát zbytečná, ale v následujícím výčtu si zkuste sečíst spousty ušetřených hodin.

Veškerá dokumentace majetku

Čím dál častěji se množí případy majitelů nemovitostí se špatnými zkušenostmi. Jejich zákazníci nejen, že neplnili své závazky, ale mnohdy i poškodili propůjčený majetek. Často se tak bez letitých zkušeností stane, že skončíte bez nájmu a navíc s poškozeným majetkem. Bez řádné evidence a dokumentace vašeho majetku je navíc složité a často nemožné dokázat bývalému klientovi, že odcizené či poškozené vybavení bylo právě jeho.

Správa nemovitostí i klientely

Služba, která se hodí pro správu bytů i pro správu domů. Ať již pronajímáte celou ubytovací jednotku anebo jednotlivé prostory, tak zajisté oceníte výhody správy klientely. Správa nemovitostí sama o sobě zajišťuje obsazenost nemovitostí i platební styk s klienty. Obsazenost a nezaplacené nájemné tak není váš problém.

Správcovský systém online a právní zastoupení

V moderním světě se stává online přehled ze všech zařízení neodmyslitelnou součástí veškerého podnikání. Společnosti, pro které je správa nemovitostí obživou si to dobře uvědomují! Najdete tak mimo běžného papírování a dokumentace i online přehled nad veškerými pohyby a stavy vaší nemovitosti.

Stejně tak si můžete ulevit v případě problémům se zákonnými a pojistnými událostmi. V přesně stanovené plné moci se odborní pracovníci postarají a o řešení komplikací a problémů jak se stavem a provozem bytu, tak s klientelou. Nezáleží tak na tom zdali řešíme nezaplacené nájemné, či pojistnou událost po havárii vody. Správa nemovitostí to vyřeší za vás!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top