Bydlení

WC kombi a jeho místo v našich domovech

pixabay.com

Snad každý z nás se snaží ušetřit a hledá si nejrůznější inspirace a rady týkající se bytového interiéru a to ať už jde o kuchyně, koupelny nebo toalety. Doba jde neustále kupředu a setkáváme buď se zcela novými, někdy i extravagantními novinkami nebo s comebackem již dříve známého. Velmi žhavým a žádaným tématem jsou koupelny a toalety. Designéři se zde opravdu vyřádili.

Klozet jako interiérový doplněk

WC jako takové tvoří jedno z nejdůležitějších vybavení celé domácnosti. Ačkoliv se o něm tolik nemluví, každý ho doma má a pravidelně používá. Interiéroví designéři myslí na všechno, proto jsou na trhu k vidění moderní, nadčasové klozety, které jsou zavěšené například pod oknem nebo v rohu místnosti a kromě praktických požadavků splňují i ty designové. K velmi moderním klozetům patří závěsná wc, která jsou nejen praktická na úklid a prostor, ale zároveň mohou velmi pěkně doplnit celý prostor.

Klasika má stále své místo

Ať je však moderní cokoliv, lidé rádi vsází na ozkoušenou klasiku, kterou jsou v této oblasti právě WC kombi. Ačkoliv se nejedná o tak designově propracovaný klozet, patří stále k velmi oblíbeným, díky skvělé funkčnosti, jednoduché instalaci a celkové údržbě. Na trhu je nabízen předními výrobci a o jeho kvalitě nejsou pochyby. A ač se v Evropě setkáme více se zavěšenými toaletami, u nás má WC kombi podstatné místo a najdeme ho ve velké části i moderních domácnostech.

Trendy a vylepšení

To, že máte doma klasickou toaletu, však ještě neznamená, že nemůžete jít ruku v ruce se současnými trendy a nemůžete si jí vylepšit k dokonalosti. Přední značky a výrobci nabízí zajímavou nabídku speciálních bidetových sedátek, kterými svůj dosavadní klozet posunete o stupeň výš, a vaše použití toalety bude maximálně hygienické. Což je velmi žádoucí.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top