Bydlení

Ceny nemovitostí stále rostou

pixabay.com

Stále více lidí uvažuje o vlastním bydlení. Žít v pronájmu je sice taky jedna z možností, která s sebou přináší celou řadu výhod: pohodlí, o nic se nemusíte starat, jediným vaším úkolem je placení nájmu atd, ale na druhou stranu má i svá negativa: platíte cizím lidem, nemáte skoro žádné slovo, musíte se podřizovat druhým apod. Není se tedy vůbec čemu divit, že si čím dál více lidí hledá vlastní bydlení a s tím souvisí i přehled o cenách nemovitostí.

Nemovitostem se letos daří

Pokud jste se o ceny nemovitostí trochu zajímali, určitě vám neuniklo, že se jim v letošním roce opravdu daří. Jejich hodnota totiž nezastavitelně roste, což je způsobeno celkovým hospodářským vývojem. Letošní rok je ve znamení ohnivého kohouta, celkově jsme mohli zaznamenat růst platů, je vyšší zaměstnanost, lidé se tolik neostýchají investovat do vlastní budoucnosti.

Chcete koupit byt? Neotálejte!

Jestliže zvažujete možnost pořízení bytu, neměli byste s tímto rozhodnutím příliš dlouho otálet. Vzhledem k pozitivním výsledkům a době, která je více než příznivá, porostou ceny nemovitostí ještě více. A kdo dřív přijde, ten dřív mele – znáte přeci to staré české pořekadlo. Prodej bytů Praha je plný nemovitostí, jejichž cena odpovídá velikosti, lokalitě i dalším faktorům, který nahrává do karet.

Malé byty budou čím dál dražší

Reality Praha jsou velice žádaným zbožím. Upřímně – kdo by nechtěl bydlet v Praze, v našem největším městě, ve kterém je lepší pracovní uplatnění. Nutno ještě zmínit, že na ceně porostou především byty menších rozměrů nacházející se v centru města. Jejich ceny tak budou několikanásobně vyšší, nežli větší byty na okrajích měst nebo na sídlištích. Důvodů, proč se tak děje, je hned několik: bytů v centru není tolik, jsou žádanějším zbožím, nabízí lepší dostupnost.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top