Bydlení

Zahradní krby jsou na léto, jako dělané

Když přijde léto, na obloze se objeví sluníčko a jsou tu teplé večery, spousta lidí rádo posedí se svými přáteli nebo s rodinou na zahradě. Proč ale takovou příležitost nespojit ještě s příjemným gastronomickým zážitkem? Možnosti jsou v tomto směru veliké. Jednu z nich přináší zahradní krby. Dopředu říkáme, zapomeňte na klasické grily a zkuste se vydat touto praktickou, elegantní a nápaditou cestou.

Jak vypadají venkovní krby?

Pojďme se ale zaměřit na to, co si vlastně představit pod zahradními krby. Když se řekne venkovní krby, určitě to nebude žádná obrovská a složitá stavba, jak by si mohl, kdo myslet. Dnes se tento sortiment prodává jako praktická a jednoduchá skládačka. To znamená, že si domů přivezete několik samostatných dílů a podle přehledného návodu vše složíte. Jde samozřejmě o pevné a bytelné krby, které váží několik desítek kilogramů. To znamená, že je můžete nechat venku a krby budou s přehledem odolávat větru i jiným nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Zahradní krby navíc mohou disponovat odlišným vzhledem. Někdo dává přednost krbu bez střechy, kde si bude moci udělat buřty a ugrilovat maso. Jiný vsadí zase na krby s komínkem, v jehož útrobách se bude nacházet udírna. Možností je z tohoto pohledu více než dost a nikdo se nemusí omezovat.

Zahradní krby za skvělou cenu

Na všem je příjemné také to, že venkovní krby tohoto typu předčí mnohé grily i svou velice příznivou cenou. To znamená, že vypadají dobře, a ještě za ně nedáte tolik peněz. Z pohledu designu si vybere naprosto každý. Dostupné jsou odlišné barevné verze, které mohou korespondovat s vaší terasou nebo pergolou. Výjimkou nejsou ani velikostně rozdílné varianty. Proto neotálejte a rozšiřte svůj venkovní relaxační koutek o praktický a doslova nezbytný doplněk. Vyplatí se to.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top