Bydlení

Investiční příležitosti v České republice. Kam se vyplatí peníze nejvíce investovat v rámci realit?

pixabay.com

Investice do jakýchkoliv nemovitostí a pozemků se už dlouhodobě ukazuje jako opravdu dobrá možnost pro všechny, kteří si přejí aby jejich jmění neustále rostlo i nadále. Když se člověk podívá na seznam nejbohatších lidí v Česku, tak si může všimnout podobného vzorce, kdy se snažili investovat především do pozemků jejichž rostoucí hodnota se časem přelila v opravdové jmění. Dnes se podíváme na příležitosti, které se rozhodně vyplatí.

Vlastnictví bytů v Praze jako zlatý důl

Jednou z možností, jak přijít na spoustu peněz, nebo dlouhodobě generovat příjemný zisk, je právě vlastnictví bytu v Praze. Realitní kancelář Praha má v každé městské čtvrti na tisíc způsobů a proto je realitní trh v našem největším a zároveň hlavním městě neustále aktivní.

Právě byty jsou zde druhem nemovitosti, která se neustále těší ohromné oblibě. Každý meziroční postup dokonce ukazuje, že i přes opravdu vysoké ceny a vysokou vytíženost, je na tento druh podnikání stále větší a větší tlak. Prodej bytu je rozhodně rychlou možností, jak přijít k několikamilionovým výdělkům poměrně dost rychle. Pronájem nemovitosti je pak cesta, jak dlouhodobě čerpat její potenciál a v průběhu let z ní vlastně získat mnohem více financí, než by se mohlo podařit samotným nákupem jako takovým.

Investice do stavebních pozemků

Skvělou investicí je i zakoupení stavebních pozemků. Dnes již není meziroční nárůst cen tak vysoký jako tomu bylo kolem přelomu tisíciletí, ale při volbě správné lokality máte stále jistotu, že bude cena pozemku vyšší a vyšší každým dalším rokem vlastnictví. Cena pozemků se zvyšuje přibližně mezi jedním a půl procentem až pěti procenty. Zde je opět nejdůležitější především geografické položení lokality, které pochopitelně generuje zájem o odkud pozemku.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top