Bydlení

Zahradní krby pro letní grilování

Patříte k milovníkům dobrého jídla? Rádi se v letním období scházíte s rodinou a přáteli na terase u domu nebo v pergole? Tak přesně pro vás jsou zahradní krby, jako stvořené. Pokud takové zařízení ještě nevlastníte, je nejvyšší čas si ho pořídit, protože letní sezóna už je za dveřmi.

Jak vypadají zahradní krby?

Jestliže si pod pojmem zahradní krby představujete klasický železný gril, pak jste na omylu. V tomto článku vás chceme seznámit s daleko propracovanějším a odolnějším produktem. Na mysli máme stavebnicové velké těžké krby, které jsou celoročně umístěné venku a nevadí jim žádné povětrnostní podmínky.

Jde o zahradní krby, jejichž nedílnou součástí je prostor pro ukládání dřeva, odkládací plochy, a hlavně kryté ohniště s vysokým komínem. V něm může být zabudována dokonce i malá udírna, takže budete připravovat hned několik pokrmů najednou. Na ohništi si připravíte nejenom oblíbené buřty, ale pohodlně na něj položíte rošt a pustíte se do grilování. Když si dokoupíte to správné příslušenství, budete moci nad ohništěm otáček také grilované kuřátko.

Bohatá venkovní kuchyně se vším všudy

Jestliže vás oslovily zahradní krby,máte pochopitelně na výběr z odlišných velikostí, barevných variant a výsledného podání. Součástí takového krbu se může stát i řada praktických doplňků. To znamená, že si můžete dokoupit například další odkládací plochy v podobném designu, ražničí soupravy, grilovací náčiní a podobně. Zkrátka vše potřebné k tomu, aby se z vás stal přeborník na grilování.

Příjemný je také fakt, že zahradní krby dnes můžete objednat na internetu, takže vám během krátké chvíle dorazí domů. Vy si je pak pohodlně a snadno složíte. Následně se můžete pustit do přípravy nejrůznějších pochutin. Zahradní krb by měl být součástí každé terasy, pergoly, altánu nebo podobných relaxačních prostor.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top