Bydlení

Nábytek z palet je moderní a originální

Nábytek do interiéru a na zahradu může nabývat nejrůznějších podob. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, co kdyby byl vyroben z palet? Ano, nábytek z palet je v poslední době hodně vyhledávaný a lze konstatovat, že je trendy. Není se čemu divit. Při jeho realizaci se nápaditosti meze nekladou, je cenově dostupný a jeho výslednou podobu máte v podstatě ve vlastních rukách.

Jak vypadá nábytek z palet?

V úvodu článku jsme naznačili, že nábytek z palet je použitelný nejenom v interiéru, ale také v exteriéru. Stačí palety opatřit vhodným nátěrem a mohou skončit na terase stejně, jako kterýkoliv jiný nábytek. V případě realizace máte samozřejmě na výběr, zda zvolíte firmu zabývající se jeho výrobou nebo vsadíte na vlastní kreativitu. Pak vám stačí pořídit si pár nových palet a pustit se do práce.

Jestliže se zamýšlíte nad tím, jak takový nábytek z palet vlastně vypadá, prozradíme vám to. Z palet lze zhotovit například postel, pohovku nebo dokonce celou sedací soupravu i s křesly. Výjimkou není konferenční stolek, jídelní stůj a židle. Pro příjemné chvíle relaxace si můžete na terase zhotovit také lehátko.

Bytové doplňky vylepší podobu paletového nábytku

Na první pohled může nábytek z palet v surové podobě vypadat trochu nevzhledně, to se však velice rychle změní. Když zrovna nepoužijete libovolný barevný nátěr, budou to určitě dekorativní doplňky, s nimiž vytvoříte velice útulný nábytek do jakýchkoliv prostor. Na mysli máme především aplikování vhodných textilií, podsedáků, polštářků a jiných věcí.

Vsaďte na paletový nábytek, ať už v rámci domácí tvorby nebo té komerční šité přímo na míru. Přesvědčte se o tom, že tento typ nábytku má styl, je kreativní, dokáže dodat danému místu patřičné kouzlo a v kombinaci s vhodnými textiliemi je i velice komfortní a pohodlný.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top