Bydlení

Zajímavé úkony, u kterých byste nečekali, že je realitní kancelář zajistí za vás

pixabay.com

Realitní kanceláře v posledních letech napomáhá svým klientům ohromnou měrou tak, že se v jejich nabídce objevují více i méně známé služby o které dříve museli klienti žádat jiné společnosti. Čím by vás například mohli kanceláře překvapit v rámci balíčků jako správa nemovitostí?

Kompletní kontrola nad účetnictvím a archivace dokladů

Pokud vlastníte několik nemovitostí, nebo větší nemovitost jako činžovní dům, tak se vám může množit ohromná spousta papírů, účtů, faktur a smluv. To pak pravidelně může vyústit v to, že se něco ztratí a na něco zapomenete a v tu chvíli dokáže být kontrola ze finančního úřadu velkým postrachem. Přesně na to myslí i realitní kanceláře v rámci své správy nemovitostí a také díky tomu zařizují kompletní vedení účetnictví a nutné agendy včetně archivace veškerých dokumentů.

Nemusíte mít strach při havárii energií

Největší postrach všech vlastníků nemovitostí je pochopitelně moment, kdy dojde k havárii některé z nejobávanějších energií. Ať už jde o úniky plynu, nebo prasklou vodu, tak vám realitní kanceláře mohou i v tomto případě zachránit krk. V rámci správy totiž zabezpečují neustálou havarijní službu a pokud se něco pokazí, tak realitní kancelář dokáže velice rychle a efektivně reagovat, díky čemuž může mnohým škodám zabránit nebo učinit rychlou přítrž.

Neplatiči, nebo porušený majetek? Správa nemovitostí si poradí i s nimi

Pokud dojde dokonce na ty nejhorší nepříjemnosti a nahrazování poškozeného majetku či nezaplaceného nájemného, tak se vždy jedná o velice nepříjemnou dobu. Tentokrát ale bude mnohem příjemnější a rychle z krku díky správě nemovitostí, která počítá s takovými komplikacemi. Vy máte své peníze a majetek garantovaný realitní kanceláří a veškeré soudní spory pak probíhají mezi realitní kanceláří a hříšníky, aniž byste tím jakkoliv trpěli vy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top