Bydlení

Zapomeňte na ruční otevírány brány

Zná to asi většina z nás vlastnících manuální otevírání brány. Ráno musíte vystoupit z auta za jakéhokoliv počasí, abyste si otevřeli bránu a mohli vyjet automobilem ven. To samé vás čeká také při návratu. Tento způsob pochopitelně nemusí vyhovovat každému, a proto se poslední dobou dostávají do popředí zájmu mnohých majitelů nemovitostí automatické brány.

Jak fungují automatické brány?

Jak už prozrazuje název tohoto výrobku, jejich fungování je celkem zřejmé. V tomto případě si brány nemusíte otevírat svépomocí. Automatické brány jsou doplněny o elektropohon, který všechnu práci provede za vás. To znamená, že při odjezdu z pozemku nebo naopak při příjezdu už nemusíte vystupovat z auta. Stisknete tlačítko na dálkovém ovladači a máte po starostech. To oceníte nejenom z pohledu fyzické námahy, ale také nevlídného počasí. Jen málokomu se chce v dešti nebo zimě otevírat bránu ručně.

Kvalitní automatické brány využívají ty nejmodernější technologie, takže i jejich otevírání může být plně automatické v tom smyslu, že se jen přiblížíte se svým vozem a ony se sami otevřou.

Volte pouze kvalitní pohony

Aby vše fungovalo tak, jak má, jsou zapotřebí pohony bran. V tomto případě si připlaťte za kvalitu, která bude doprovázena bezporuchovým provozem a dlouhou životností. V neposlední řadě i odpovídající sílou pohonu. Oblíbené jsou pohony bran BFT vhodné nejenom pro běžné užívání u rodinného domu, ale také pro intenzivnější provozy.

Pohony bran BFT disponují bezpečnostními čidly, takže se nemusíte obávat jakéhokoliv zranění nebo přivření. Zároveň se lze spolehnout na jejich snadnou montáž. Nevyžadují ani složité stavební přípravy. Zkrátka ideální doplněk libovolné brány, s nímž svoji nemovitost povznesete na vyšší úroveň. Věřte nebo ne, ale automatické brány si hodně rychle zamilujete.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top