Bydlení

Pozor na podvodníky v oblasti realit

zdroj: pixabay.com

V oblasti realitních kanceláří a trhu s nemovitostmi se odjakživa pohybovala sorta obchodníků jak poctivých, tak bohužel i zcela opačného charakteru. Díky vládním nařízením, která jsou rok od roku důraznější se ale daří takříkajíc čistit vzduch na trhu a stát se podvodníkem z pohledu realitní kanceláře je téměř nemožné.

Zájemci o bydlení s nekalými úmysly

Jednou z nejčastějších problémových záležitostí i nadále zůstávají nepoctivý a nepořádní zájemci o bydlení. Určitě se s tím dříve či později potká každý, kdo dlouhodobě pronajímá své nemovitosti. V jednodušších případech zjistíte, že se slíbeného nájemného zkrátka jen tak nedočkáte a v případech horších můžete dokonce z vlastní kapsy investovat do oprav škod způsobených posledními nájemci. Ti ale často za sebou nemají pouze jedinou zkušenost a bohužel jsou častými problémovými lidmi, kteří už umí využít situace či nedostatků v nájemních smlouvách. Proti takovým lidem je pak nejlepší obranou adekvátní právní či realitní pomoc, která se ale může prodražit v případě, že přijde později, nežli je třeba.

Správa činžovních domů může mnohému předejít

Zkušenější majitelé nemovitostí či podnikatelé, kteří už na problémy někdy narazily mohou potvrdit velice jednoduše, že se investice do některých služeb v rámci prevence může vyplatit. Správa činžovních domů a dalších nemovitostí je v tomto případě jasným důkazem. Jedná se o individuálně sestavovaný balíček služeb realitních kanceláří, které vám počátkem spolupráce garantují přesně dané podmínky a jistoty, které za ně dostanete. V základu to zpravidla bývá kompletní právní zastoupení, řešení finančních otázek ohledně placení závazků ubytovaných a také například hlídání či technický dohled. Ceny za tuto službu se přitom pohybují doslova ve zlomkových částkách oproti běžnému výdělku z nájemného.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top