Móda & styl

Zimní kabát – který je ten nejlepší?

muž v zimním kabátu
pixabay.com

Zima se nám nezadržitelným tempem blíží, proto je pravý čas na to koupit si nový kabát. Jak si ale vybrat ten správný? Na trhu je velké množství různých stylů, střihů, ale i délek. Podařilo se Vám z tak obrovské nabídky vybrat ten, který se Vám nejvíce líbí, ale nejste si jist, zda on je opravdu ten pravý, zda se k Vám hodí a jestli ho budete mít s čím kombinovat? Tak čtěte dál, protože níže máme pro Vás pár rad, jak si správně vybrat ten ideální pro Vás.

Pánských kabátů je několik typů a to krátké do pasu, středně dlouhé a dlouhé. Dlouhé kabáty se hodí pro muže vysokého vzrůstu, neboť díky jejich výšce skvěle vynikne. Kabáty, jejichž délka je do pasu, působí neformálně a i tak stále zajímavě a elegantně. Pozorně však volte příležitost, na kterou si ho vezmete. Rozhodně se nehodí ke společenským kalhotám a saku.

Pořádně se zamyslete nad tím, kde budete kabát nejvíce nosit, zda v přírodě a při trávení volného času nebo v práci, na pracovních schůzkách a jednáních. Podle toho můžete zvolit délku. Neutrálním je středně dlouhý kabát, který končí nad koleny a hodí se v podstatě kamkoliv.

Další rozdíly mezi kabát můžeme pozorovat v jejich zapínání. Zapínání může být jednořádové nebo dvojřadové. Kabáty si můžete vybrat v mnoha různých materiálech. Záleží jen na Vás, jak teplý materiál si zvolíte.

A co říci na závěr?

Volte jednoduché střihy, které se stávají nadčasovými, neutrální, tmavší barví a nejlépe z kvalitního materiálu, díky němuž Vám kabát vydrží několik sezón.

Když už si vyberete svůj kabát snů, řádně se o něj starejte, nechte ho čistit profesionály v čistírně, není vhodné ho prát klasicky v pračce, může se Vám tím zdeformovat a zkrátíte tím jeho životnost.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top