Móda & styl

Skinny vs Oversize

mužský model

Skinny rifle, stylové triko a úzká, upnutá bunda? Nebo raději oversize, což jsou opravdu volné kalhoty, velké svetry a samozřejmě nesmí chybět široké kabáty.

Každý outfit má něco do sebe a sedne někomu jinému, zkusíme se tedy jednotlivě a detailně zaměřit na každý z nich.

Oversize

Volný, free styl, typický vytahaným, volným oblečením. Někomu však může připadat lajdácky a zanedbaně. Oversize outfit rozhodně není určen na skrývání nedokonalostí na našem těle. Tím by úplně ztratil původní zamýšlení. Oblečení je určeno k tomu, abychom se předvedli a ukázali, co máme.

Skinny styl

Skinny styl, tedy módně sladěné upnuté věci. Džíny, trika, saka, bundičky. Ačkoliv to může působit tak, že je určen pouze hubeným, štíhlým jedincům, ale není tomu tak. Mnohým lidem tento styl zrovna nesedí, protože na ně působí jako neoprén, který používají potápěči.

Možnost je kombinovat i tyto dva styly navzájem. Vzít si prvek ze stylu oversize a prvek skinny. Například se velmi doporučují těsné, upnuté džíny a k tomu oversize, volný, vytahaný svetr.

Hledáte inspiraci? Mrkněte na známé modely a jejich outfity. Inspiraci můžete hledat například u Kita Butlera, jehož styling si vzal na starost Jonathan Ailwood a fotil ho známý fotograf Paul Scala.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top