Zdraví & sport

Znáte výhody elektronické cigarety? My ano!

elektronická cigareta
pixabay.com

Elektronické cigarety jsou stále známějším pojmem. Na trhu se objevily před několika lety a od té doby jejich popularita neustále roste. A to přímo raketovou rychlostí! Elektronické cigarety jsou totiž příslibem hned několika výhod. Znáte je? Pokud ne, pak neváhejte a přečtěte si následující řádky!

Jaké jsou výhody elektronické cigarety?

Kouříte? A také často nadáváte, kolik stojí krabička klasických cigaret? V tom případě byste se měli zamyslet, jestli by pro vás nebylo lepší, pokud byste přešli na elektronické cigarety. Níže najdete několik výhod, které vás určitě přesvědčí, že elektronické cigarety zaručeně stojí za to!

Důvod číslo jedna: zdraví

Otázka zdraví by pro každého z nás měla být vždy na prvním místě. Kouření klasických cigaret není zdravé, ani co by se za nehet vešlo. Možná to nevíte, nebo si to neuvědomujete, ale jedna jediná klasická cigareta obsahuje kromě nikotinu další spoustu látek, které jsou pro naše zdraví hrozbou. Namátkově zmíníme například dehet, který dokáže v našem těle napáchat velkou paseku. Elektronické cigarety fungují na vodní bázi, nevtahujete do sebe žádné škodliviny, pouze nikotin, který je pro kuřáka tak důležitý.

Důvod číslo dva: cena

Nejeden kuřák vždycky volí silná slova, když se objeví informace o tom, že se opět budou zdražovat cigarety. Už takhle stojí jedna krabička více jak 70 Kč, ty dražší značky pak klidně i 120 Kč a více. Elektronické cigarety jsou levnější. Pomineme-li první počáteční investici, která je dražší, vyjdou e-cigarety daleko výhodněji. Pak si kupujete jen náplně, které vystačí i na několik dní. Úspora financí je tedy výrazná.

Důvod číslo tři: zápach

Klasické cigarety jsou neodmyslitelně spojené s nepříjemným zápachem, který vadí především nekuřákům. Pokud vám například rodina často vyčítá, že jste po cigaretách cítit, pak vám určitě udělá radost, že elektronické cigarety oproti těm klasickým vůbec nesmrdí, ba naopak spíše voní. Záleží na náplni, kterou si vyberete, ta totiž ovlivňuje vůni páry, která z e-cigaret vychází.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top