Zdraví & sport

4 důvody proč je elektronická cigareta top

pexels.com


Elektronické cigarety se těší stále větší oblíbenosti. A není se čemu divit! Mají spoustu výhod pro svého uživatele a především i pro jeho okolí. Ať už jde o úsporu zdraví, peněz anebo o lepší sociální styky. Jaké výhody stojí za velkým úspěchem elektronické cigarety?

Kouření s absencí zápachu

Snad ten největší problém při styku kuřáků s nekuřáky je typický zápach. I když se člověk všelijak snaží, tak časem načichne vše v okolí kuřáků. Především veškeré tkaniny jsou na načichnutí významně náchylné. Časem tak začne zapáchat oblečení, závěsy a dokonce i povlečení u postele a u automobilů.

Kontrola nikotinové dávky

Důvod cigaretové závislosti tkví v nikotinové dávce. Nikotin je látka produkovaná při spalování tabáku, na kterou si tělo udělá velice rychlý návyk. Tělo nikotin dokonce bere jako stravu a proto mají kuřáci při odstraňování závislosti spoustu potíží. Díky skvělé kontrole nikotinové dávky, kterou elektrické cigarety nabízí, můžete svojí závislost postupně odbourávat anebo ji držet pevně pod kontrolou. To vše bez potíží anebo abstinenčních příznaků.

Elektronické cigarety jsou levnější

Samostatná elektronická cigareta je pochopitelně dražší, než balíček těch obyčejných cigaret. Ovšem cigareta sama o sobě zvládne funkci na velký počet hodin. Dokupují se k ní tak pouze vonné a nikotinové směsi. Prvotní investice se vám tak během krátké doby vrátí a elektronické cigarety začnou šetřit nejen vaše zdraví, ale dokonce i vaši peněženku.

Zvolte si svojí vůni

Do elektronických cigaret se nakupují spalovací náplně. Při kouření se pak pomocí žáru odpařují a mimo svého plně praktického významu z pohledu nikotinové dávky eliminují i nepříjemný zápach. Místo kouřového pachu si tak můžete vybrat jakoukoliv vůni, která se navíc nemá tendenci uchytávat na tkaninách.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top