Zdraví & sport

4+1 důvod proč dát přednost elektronické cigaretě

Elektronické cigarety
pixabay.com

Kouření je nejčastější a nejrozšířenější zlozvyk týkající se mužů i žen napříč všemi věkovými kategoriemi. S tímto neduhem mnoho z nich začíná již v brzkém věku, vypěstují si závislost na nikotinu a snaha se pak často nesetká s kýženým výsledkem. Naštěstí si čím dál více lidí uvědomuje, jaké negativní dopady má kouření na jejich zdraví a chtějí s tím něco udělat. Pokud nemohou přestat, nabízí se jiné řešení – elektronické cigarety!

Proč si pořídit e-cigaretu?

O elektronických cigaretách jste určitě slyšeli i vy. Jeden čas to byl obrovský hit, každý to musel mít a e-cigarety tak byly k vidění prakticky všude. Ačkoli prvotní boom dávno pominul, přesto obliba elektronické cigarety neklesá. Možná i vy přemýšlíte nad její koupí, ale stále váháte, zda je to výhodná finanční investice. Proto pro vás máme hned 5 důvodů, proč do toho jít a neváhat!

1.    Ušetříte

Možná tomu nevěříte, ale kouření elektronických cigaret vyjde mnohem levněji, nežli kouření klasických cigaret. Prvotní investice může být sice strašidelná, ale z dlouhodobého hlediska si po finanční stránce rozhodně polepšíte.

2.    Již žádný zápach

Nevýhodou klasických cigaret je jejich typický odér, který je vašemu okolí nepříjemný. Vy jej možná necítíte, ale pokud kouříte, smrdí vám ruce, vlasy i oblečení. U elektronických cigaret se žádného zápachu nedočkáte, což ocení nejen vaše okolí, ale ve finále určitě i vy.

3.    Rituál je nezměněn

Jednou z největších překážek ve snaze přestat jsou pro většinu kuřáků zažité rituály, kdy si dají cigaretku po obědě, ráno po probuzení nebo večer u pivka. Jestli vám brání i tento důvod, pořiďte si elektronickou cigaretu a vaše rituály nemusí zaznamenat žádnou změnu.

4.    Kouření bez ztrát

Mnoho kuřáků jistě potvrdí, že si často musí zapálit i ve chvíli, kdy na cigaretu vůbec nemá chuť. Z toho důvodu pak cigareta dohořívá a vy tak zbytečně přicházíte o peníze, které jste do nich vložili. I v tomto případě je e-cigareta daleko lepší volbou.

5.    Můžete si vybírat

Určitě oceníte nepřeberné množství designů a druhů elektronických cigaret. Určitě tak je z čeho vybírat, například na stránce vapeman.cz je více než rozmanitý výběr a na své si přijdou muži i ženy rozdílného věku. Cigareta se tak může stát vaším módním doplňkem.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top