Zdraví & sport

Podle čeho vybírat elektronickou cigaretu?

elektronické cigarety
pixabay.com

Že kouření škodí zdraví je dávno známý fakt. I přesto, že počet kuřáků každým dnem roste, začíná se stále více z nich zajímat o zdravější variantu kouření – tedy kouření elektronických cigaret. Tahle novinka se před pár lety objevila na trhu a okamžitě si získala své fanoušky. Těch každým dnem přibývá a to nejen pro mnohem nižší finanční náklady, ale i výše zmiňované menší dopady na zdraví. Uvažujete nad koupí elektronické cigarety a potřebujete poradit? Pak jste tu správně!

Co sledovat při výběru elektronické cigarety

Elektronická cigareta není celek, ale skládá se z několika částí: baterie, žhavicí hlavy, náplně a baterie. Při koupi nové cigarety byste měli sledovat všechna tato kritéria a dát si pozor, abyste pro sebe vybrali to nejlepší.

·         Baterie

Elektronické cigarety fungují pouze tehdy, pokud jsou nabité. Sledujte proto kapacitu baterie u vámi vybraného modelu a přizpůsobte ji tomu, jak hodně kouříte. Chybět by vám neměla ani nabíječka, se kterou cigaretu nabijete. I těch je více druhů, existují nabíječky do auta, na USB nebo klasické s připojením do sítě.

·         Design

Kromě toho, že je kouření e-cigaret levnější a zdravější, je zároveň i estetičtější. Proč? Elektronickou cigaretu můžete kouřit prakticky kdekoli, protože z ní vychází pouze pára a ta nezapáchá jako klasické cigarety – voní podle toho, jakou máte náplň. Proto sledujte i design, aby se vám vybraný model líbil a stal se vaším módním doplňkem.

·         Náplně

Po počáteční investici, která se vám může zdát v první chvíli vysoká, bude jediným vaším výdajem nákup náplní. Právě liqua ovlivňují chuť cigarety, kdy si můžete vybírat mezi desítkami příchutí. Někdo dá přednost ovocným příchutím, jiní neodolají vanilce, další dají přednost klasice. A pro jakou příchuť se rozhodnete vy?

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top