Auto-Moto

Adaptéry k autorádiu pro zpříjemnění cesty

pixabay.com

Trávíte hodiny a hodiny týdně na cestách a také vás už jednoduše nebaví poslouchat rádiové stanice, ve kterých se točí deset písniček pořád dokola? Vaše rádio však není uzpůsobeno moderním technologiím na tolik, abyste si mohli jednoduše připojit telefon nebo flashku se svou hudbou? To nejste zdaleka sami, protože tento problém řeší mnohem více lidí, než si jen myslíte.

Užijte si poslech své hudby

Díky tomu, že nám moderní technologie postupují neustále kupředu a jednou z možností, kterou oceňují lidé na cestách, jsou adaptéry k autorádiu. Jedná se o menší přístroje, které dokážou vaše stávající rádio o dost vylepšit. I přesto, že vaše autorádio nic neumí, jste rozhodnuti se s ním nerozloučit? Nemusíte. Adaptér velmi jednoduše připojíte ke svému stávajícímu rádiu a tak získáte funkce, které potřebujete. Poslouchat tak budete moct hudbu z flashky, SD karty, ale i telefonu a to bez narušení kvality zvuku.

Telefonujte za volantem bezpečně

Obecně je známo, že za volantem by se prostě telefonovat nemělo. Jistě ale každý z nás zná ten moment, kdy je na cestě do práce nebo na schůzku, trčí v koloně, která se pohybuje rychlostí šneka, a Vy máte řadu nepřijatých hovorů a potřebujete některé věci nutně, nebo jak se v officech říká, ASAP, vyřešit. Samozřejmě můžete využít funkci hlasitého hovoru, což ale znamená, že pořád držet telefon v ruce, i když ne přímo u ucha. Další řešení nabízí však již výše zmíněné adaptéry k autorádiu, neboť mimo jiné funkce nabízí i možnost handsfree. Což jistě ocení všichni řidiči delších, ale i kratších vzdáleností. Na trhu tak existuje bohatá nabídka adaptérů podle značek, takže k většině originálním rádiím velmi jednoduše adaptér seženete a to bez větší námahy.

 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top