Auto-Moto

Auto jako hotelový pokoj

www.pixabay.com

Zastoupení značky SsangYong ve Velké británii přišlo s proměnou stávajícího modelu Turismo. Nabízí mimo jiné kromě ložnice i standardně vybavenou kuchyni.

Automobil od korejské značky SsangYong Turismo je klasicky sedmimístným vozidlem, avšak díky proměně se z něj stal obytný vůz. Počet míst uvnitř byl upraven na čtyři sedadla, které jsou umístěny tak, že se tam krásně vytvořil prostor pro dvě lůžka. Pokud by to někomu nestačilo, je možnost si připlatit rozšíření, kdy do vozu bude umístěno ještě jedno lůžko a to navrchu pod speciální střechou, která se dá vyklopit.

Na konci automobilu je zabudovaná plně zařízená kuchyň s klasickým, plynovým vařičem, tekoucí vodou, dřezem i lednicí. Samozřejmostí je malá přenosná toaleta.

Pokud se pro tento vůz rozhodnete, máte na výběr mezi pohonem pouze zadních kol nebo všech kol, mezi manuální šestistupňovou nebo automatickou sedmistupňovou převodovkou. Automobil je přes 5 metrů dlouhý a pod kapotou naleznete motor s objemem 2,2 litru a 131 kW.

Avšak tento zcela nový speciální karavan Vás vyjde v přepočtu na 900.000 Kč, ve Velké Británii byste ho pořídili za 29.900 Britských liber.

Základní informace

Značka: SsangYong

Původ: Jižní Korea

Zastoupení: Velká Británie

Motor: Přeplňovaný, vznětový čtyřválec

Objem: 2,2 litru

Výkon: 178 koní – 131 kW

Převodovka: manuální šestistupňová / automatická sedmistupňová

Pohon: na zadní kola / na všechny čtyři kola

Cena: cca 900.000 Kč

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top