Auto-Moto

Již i Škodovka Vám nabídne velké SUV

www.skoda-auto.cz

Jste věrní značce Škoda, ale zároveň jste si velmi oblíbily auta SUV? Byli jste zklamaní jedinou možností a to crossoverem SUV, který byl postavený na platformě Scouta? Máme pro Vás skvělé zprávy. Automobilka v Mladé Boleslavi vypustí začátkem roku 2017 na automobilový trh naprostou novinku a hodlá s ní uspět i na trhu v USA. Tou novinkou je Škoda Kodiaq, který je absolutně revolučním, protože se s ním pouští do segmentu velkých SUV. Jak název sám napovídá – Kodiaq, největší poddruh medvěda hnědého, očekává se, že bude mít skutečně ohromný úspěch.

Proč právě Škoda Kodiaq?

Jde o naprosto luxusně designově nadupané SUV, které má silný motor a velmi prostorný interiér.

Délka: 4,7 metru

Šířka: 1,8 metru

Objem kufru: 2000 litrů

Počet sedadel: 7

Motor: 2,0 l diesel / 1,4 TSI

Výkon: 190 koní / 110 kW

Stejně jako modely Octavia a Fabia, tak i Kodiaq splňuje simly clever detaily. Má mnoho zajímavých vychytávek jako například: plastovou lištu, jež se vysunuje pokaždé při vystupování a tím zabraňuje odření Vašich dveří nebo dveří cizího auta. Samozřejmě zde nechybí moderní systémy, přední parkovaní kamera a mnoho dalšího.

Nechte Škodu Kodiaq, ať se stane členem Vaší rodiny. Tento velmi praktický obr je velmi moderní, úsporný a praktický jak do města, tak i do ztíženého terénu.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top