Auto-Moto

Nová generace Méganu R.S.

www.pixabay.com

Automobilka Renault potvrdila, že v roce 2018 bude uveden na trh novou generaci modelu Mégane R.S. a to se zadním řízením kol.

A čím bude nový Renault tak zajímavý, aby si získal pozice na předních místech?

Podle informací, které poskytl australský monitoring, dojde k zásadním proměnám, kdy bude nový Mégane doslova nadupaný moderními, elektronickými systémy. Navíc zde bude opět jako u řady Mégane GT použito řízení zadních kol a manuální převodovka bude mít nainstalované meziplyny, které budou ovládány elektronicky.

V základní nabídce však základní nabídce nebude. Nainstalováno to bude až za příplatek a očekává se, že to oslní řidiči, který tráví každý den na cestách. Dále bude možnost si připlatit dvouspojkovou převodovku se sedmi stupni.

Pod kapotou naleznete přeplňovanou osmnástistovku, která úžasný výkon přes 300 koní, těšit se můžete na diferenciál, který bude mít zvýšenou svornot na přední nápravě vozu a ačkoliv to zatím není oficiální, očekává se, že bude automobil vybaven adaptivními tlumiči.

Zatím není úplně jasno, jak moc se bude nový model odlišovat od modelu GT.

A kdy ho můžete spatřit poprvé na vlastní oči? V březnu 2017 v Ženevě na největším Autosalonu a následný předprodej proběhne v půlce roku.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top