Auto-Moto

Auto, které použitím rozhodně nestárne. To je výborná Dacia Sandero

Dacia je jednou z menších automobilek z Evropy, která nemá v našich oblastech příliš velké fanouškovské pole. Ti, kteří se ale pro Dacii rozhodnou jsou vesměs vždy spokojení. Ono konec konců výborná Dacia Sandero je přesně ukázkou toho, proč je takový vůz správnou volbou.

Kombinuje v sobě vlastnosti, které byste jinak ani neočekávali, že najdete pohromadě. Je to silniční vůz s neuvěřitelnou výdrží a odolností vůči opotřebení. Vedle toho, že vás dokáže nadchnout jako nová, vás tak rozhodně nezklame ani po pořádné dávce najetých kilometrů.

Levná údržba a opravdová výdrž

Kombinace, která se bohužel stává poměrně dost vzácnou záležitostí. Pravdou je, že moderní vozy berou stále menší a menší ohled na peněženku vlastníků. Dacia Sandero je v tomto případě ale opravdu velice zářnou výjimkou. 

Mimo toho, že má minimální kazivost a dokáže najet ohromné kilometry bez potřeby jakékoliv servisní kontroly či oprav, jsou i díly na vozy Dacia opravdu levně dostupné. Bez nadsázky se tak dá říct, že oprava Sandera je otázkou na pár kaček, přičemž i dostupnost dílů je díky evropské výrobě mnohem lepší než u celé řady populárních automobilek.

Čekejte průměrné svezení, které nezklame

Spolehlivost a cenová jsou dostupnost jsou právě ty důvody, proč jsou skladové vozy Dacia Sandero tak moc oblíbené. Rozhodně ale nečekejte, že byste zakupovali vůz z kategorie luxusních. Ačkoliv Sandero není ochuzená nebo odfláknutá, tak si uvnitř kabiny uvědomíte, jaký vůz kupujete. A to fakt, že namísto luxusního vozu kupujete takové vozidlo, které na první místo řadí maximální praktičnost, cenovou dostupnost a levný servis. Pozitivní a zásadní zároveň ale je, že tento vliv nepoznáte na jízdních vlastnostech. Slabší motor může být jediným problémem pro některé uživatele, ale rozhodně se připravte na bezpečnou a spolehlivou jízdu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top