Zdraví & sport

Čekárnové systémy dobývají spoustu moderních ordinací

Odpovězte si v duchu na jednu běžnou otázku. Co vám vadí, když musíte jít k doktorovi? Když pomineme strach ze samotného zákroku u lékaře, budou to s největší pravděpodobností dlouhé fronty a chaos v čekárně. Jenže, takovým problémům už se můžete celkem úspěšně vyhnout, a to za předpokladu, že vyrazíte do zdravotnického zařízení, kde používají čekárnové systémy.

Co jsou to čekárnové systémy?

Z pohledu návštěvníka čekárny si můžete představit jediné. Krabičku umístěnou někde v čekárně, na jejímž displeji si vyberete váš důvod příchodu, popřípadě zadáte jiné identifikační údaje a vyjede vám číslo. Až budete na řadě, bude toto číslo přivoláno nebo se zobrazí někde na světelné tabuli. Čekárnové systémy vás tedy na první pohled zbaví jedné věci. A tou bude přebíhání a neustálé dotazování se, kdo přišel poslední.

Není to však jenom nenápadná krabička v čekárně. Za pojmem čekárnové systémy se toto ukrývá daleko více. Je to důmyslný systém, který je provázán také s ordinací lékaře, respektive sesterny. Ty jsou pak schopny rychle reagovat na to, kolik lidí je v čekárně, popřípadě kdo. Ve výsledku se tedy čekárnové systémy promítají také do efektivnějšího příjmu pacientů. Tím pádem se netvoří zbytečně dlouhé fronty a lékař už je připrav na toho, kdo je právě na řadě.

Spokojenost pacientů i lékařů

Když se zamyslíte nad tím, co vlastně přináší čekárnové systémy pro pacienty i lékaře, je to celková spokojenost, rychlejší práce, méně stresu a všestrannost. Tyto systémy lze nastavit vždy dle konkrétních požadavků dané kliniky. To znamená, že výsledek může vyhovovat opravdu komukoliv.

Jestliže už nechcete řešit zdlouhavé a obtěžující návštěvy lékaře, pak si vyberte nejbližší nemocniční zařízení ve vašem okolí, které disponuje moderními čekárnovými systémy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top