Zdraví & sport

Čekárnové systémy nadchnou všechny pacienty

Když jdete s bolestí k lékaři a vidíte plnou čekárnu lidí, jistě vás přechází mrákoty. Chaotické přijímání pacientů, časté předbíhání a ve výsledku nevědomost z toho, kdy jdete vlastně na řadu. Takové scénáře jsou bezpochyby noční můrou jakéhokoliv pacienta. Na podobné situace však můžete zapomenout. A to za předpokladu, že se vypravíte do moderní ordinace, která bude vybavena novodobým čekárnovým systémem.

Právě profesionální a komplexní čekárnové systémy oslovují v dnešní době stále více nemocnic a zdravotnických zařízení, takže se s nimi budete setkáte častěji. A jakým přínosem se pro vás jako pro pacienta takový systém stane?

Jednoduchost a přehlednost

Tím největším kladem bude určitě to, že v čekárně bude jasný přehled o tom, kdo je na řadě. Díky tomu, že takové systémy přináší i lepší organizaci práce lékaři, bude to s největší pravděpodobností kratší čekací doba. A to vede ke spokojenosti nejenom návštěvníků ordinace, ale také zdravotního personálu.

Čekárnové systémy jsou velice jednoduché a mají jasně danou podobu. Na několikapalcovém dotykovém displeji si zvolíte, proč do ordinace vlastně přicházíte, dostanete číslo a čekáte na jeho zobrazení signalizující vstup do konkrétní ordinace. Lékař naopak vidí, jací pacienti jsou v pořadí, s čím případně přišli a jsou schopni se na ně připravit a ve výsledku je i rychleji odbavit. Tyto novodobé čekárnové systémy umožňují maximální přizpůsobitelnost danému prostředí, což ocení opět sami lékaři.

Jestliže už se vám nechce čekat v přeplněné čekárně s tím, že nevíte, na čem jste, vyrazte do některé z moderních ordinací. Do takové, která bude vybavena čekárnovým systémem. Věřte nebo ne, ale při další návštěvě konkrétní ordinace si rozmyslíte, kam vlastně půjdete. Jak jednou takovou službu okusíte, nebudete chtít nic jiného.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top