Zdraví & sport

Chcete začít s detektorem kovu? Máme pro vás užitečné rady!

zdroj: pixabay.com

Tzv. hledání pokladů za pomoci detektoru kovu láká stále více lidí. Divili byste se, kolik lidí se pro tuto aktivitu nadchne a začne se jí věnovat s chutí i nadšením. Možná i vás detektor kovu zaujal a rádi byste s ním začali. Proto pro vás máme několik užitečných rad, které vám určitě přijdou vhod!

Rada první: zpočátku není nutná vysoká investice

Pakliže s detektorem kovu teprve začínáte, nemusíte hned utrácet nekřesťanské peníze za předražené modely. V pohodě si vystačíte s detektorem v levnější kategorii do 10 000 Kč. Doporučujeme vybírat si detektory jednodušší, které nemusí mít nutně mnoho funkcí, ale naopak byste se měli zaměřit na kvalitní citlivost.

Rada druhá: pořiďte si sluchátka s kroucenou šňůrou

Při práci s detektorem kovu je zvykem mít na uších sluchátka. Dobrou zprávou je, že nepotřebujete žádná speciální, vystačíte si s většinou komerčních sluchátek, přičemž radíme vybírat si ty, které mají kroucenou přívodní šňůru. Použití sluchátek sice není povinné, ale díky nim nepřeslechnete ani slabé cíle, proto jejich nošení při hledání určitě doporučujeme.

Rada třetí: dejte si pozor na místa, kde se nesmí hledat

I u nás se najdou místa, na kterých se s detektorem kovu hledat nesmí. Jejich seznam najdete na internetu, doporučujeme se nejdříve podívat, jaká místa jsou pro hledače pokladů tabu, abyste se díky svému nadšení pro danou věc zbytečně nedostali do problémů.

Rada čtvrtá: jak na čištění nalezených předmětů

Pokud se na vás usměje štěstí a podaří se vám najít zajímavý předmět, je pravděpodobné, že bude špinavý a zanesený. V takovém případě se vyvarujte amatérskému čištění svépomocí, které by mohlo daný předmět poškodit. Radíme využít ultrazvukové čištění, které je velmi šetrné a zároveň vysoce efektivní.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top