Zdraví & sport

Moderní ultrazvuk Philips

lékařství
pixabay.com

Ultrazvuk je v dnešní medicíně naprosto nepostradatelným nástrojem. S pomocí něho jsou odhalovány nejrůznější problémy v lidském těle, kam oko lékaře jednoduše nedohlédne. Je tedy pochopitelné, že kvalitní ultrazvuk se nachází v podstatě na jakékoliv profesionální klinice a ambulanci. Dnes už zároveň nebudete narážet na postarší a historická zařízení, ale na moderní přístroje, o nichž vám přinášíme trochu více informací.

Současnosti vládnou ultrazvuky Philips

Inteligentní ultrazvukové přístroje s nejvýkonnější architekturou zpracování obrazu. Takhle nějak lze charakterizovat současné modely tohoto výrobce. Už samotný vzhled těchto přístrojů mnohé napovídá. Mobilní zařízení s přijatelnou hmotností, vekou zobrazovací plochou a pestrými ovládacími prvky. Ty jsou pro klienta možná nic neříkající, pro lékaře však naprosto přehledné a přínosné.

Ultrazvuk Philips, to je takový nadčasový přístroj bez kompromisů. Vynikající optimalizace, automatická úprava obrazu, ale i výstupní přehledy z vyšetření, včetně protokolů. V rámci současných modelů značky Philips jsou aplikovány jen ty nejmodernější technologie, jež umí 2D, 3D, ale také 4D zobrazení.

Kvalitní ultrazvuk této značky dokáže odhalit libovolné problémy v lidském těle, a to poměrně s vysokou přesností a přehledností.

Mnohakanálový digitální přístroj

Ultrazvuky tohoto výrobce pochopitelně nabývají nejrůznějších modelových řad. To znamená, že až někdy půjdete na vyšetření do opravdu vybavené nemocnice, možná se setkáte i s těmi prémiovými produkty, které lze ve své podstatě označit za špičkové diagnostické nástroje. A tím ultrazvuk Philips rozhodně je. Například model s barevným displejem a s metrixovou TEE sondou. Těmto unikátním zařízením a jejich výsledkům můžete rozhodně důvěřovat stejně, jako samotným lékařům.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top