Zdraví & sport

Dlouhodobé zkušenosti s vodíkovou vodou

voda
pixabay.com

Vodíková voda není ničím neznámým a v poslední době zažívá celkem výrazný boom. Vliv na to mají především reálné zkušenosti těch, kdo pravidelně a v odpovídající míře konzumují vodíkovou vodu. Není ničím neznámým, že člověk by měl vypít dostatek vody denně, která je nezbytná hlavně pro správné fungování organismu.

Pokud však budete konzumovat místo klasické chlorované vody tu vodíkovou, máte záruku, že se zbavíte spousty zdravotních problémů a celkově zlepšíte své zdraví. Důkazem toho jsou zkušenosti lidí.

Paní Marie a její zkušenosti

Vodíková voda mé rodině opravdu pomohla. Začala jsem se touto tematikou zabývat asi před rokem, ještě po konzultaci s paní doktorkou Hořejšovou, která je dle mého názoru expertkou právě na tuto oblast. Neváhala jsem proto s nákupem mobilního výrobníku vodíkové vody a začala jsem vše nejprve aplikovat na sobě a na manželovi. Oba jsme měli problémy s koleny a častou únavou. Tyto příznaky během velice krátké doby vymizely.

Neváhala jsem, a vodíkovou vodu jsem podávala také svým dvěma vnučkám. Ta starší měla problémy s akné a špatnou pokožkou. Netrvalo dlouho a její pleť se po pití vodíkové vody stala daleko hebčí, hladší a čistší. Druhá vnučka naopak nechtěla přijímat skoro žádné tekutiny, což je pochopitelně špatně. Nechutnaly jí žádné sladké nápoje, lahodná dětská pitíčka a mnohé další tekutiny. Pouze vodíková voda jí okamžitě zachutnala. Tak jsem samozřejmě neváhala a zakoupila jim k Vánocům originální dárek, jímž se stal generátor vodíku H2 365 od firmy EDENLIVE.

Pijte vodíkovou vodu

Přesvědčte se o účincích vodíkové vody na vlastní kůži a dopřejte svému tělu něco ozdravného a přínosného. V dnešní době vám nestačí jen pít dostatek tekutin, ale důraz byste měli klást hlavně na obsahové složení takové vody. Vodíková voda je toho důkazem.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top