Tech

Chraňte svůj počítače před viry i kyberzločinci

Počítače se neobejdou bez nejrůznějších programů a zabezpečení. Samozřejmě nebudou plně funkční, pokud do nich nenainstalujete příslušný operační program, který je zapotřebí pravidelně aktualizovat.

Nejnovější operační systém

Chystáte-li si do firmy pořídit počítače se systémem Windows, pak myslete na to, že k nim taktéž potřebujete nejnovější operační systém, aktuálně je k dispozici např. Microsoft Windows 11, Microsoft Windows 10 nebo starší Microsoft Windows 8.1. Abyste vy nebo vaši zaměstnanci mohli psát texty, tvořit tabulky nebo prezentace, pořiďte si Microsoft Office. I v této kategorii existuje několik verzí – Microsoft Office 365, Microsoft Office 2021 nebo 2019, ale i starší.

Antivirový program

Abyste nebyli ohroženi nejrůznějšími kyberútoky, je zapotřebí věnovat pozornost i zabezpečovacímu softwaru. Mezi ty nejoblíbenější patří například software Avast, který chrání více než 400 milionů uživatelů po celém světě. Zakoupit si lze software na jedno anebo pro více zařízení.

Když potřebujete soukromí

Software NordVPN se zase hodí ve chvíli, kdy potřebujete bezpečný a soukromý přístup k internetu. Šifrování VPN (virtuální privátní síť) skryje vaši IP a online aktivitu před sledováním. Tak budete zároveň chráněni před kyberzločinci.

Garance kvality

Ve chvíli, kdy potřebujete nějaký software pro váš počítač se systémem Windows nebo macOS, podívejte se na stránky společnosti Alas distribution s.r.o. Tento specializovaný obchod vám poskytne software všeho druhu. Nabízí záruku na vrácení zboží, garanci kvality softwaru, rozumné ceny i velmi rychlé doručení zboží.

Kromě toho poskytuje odborné poradenství, které se vám bude hodit ve chvíli, kdy si koupíte nový počítač, ale nevíte si rady s výběrem vhodného softwaru. Ať jste firma nebo soukromá osoba, vždy se hodí vědět, kde software pro počítače nakupovat.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top