Zdraví & sport

Chybí vám energie? Víme, jak si odpočinout!

únava
pixabay.com

Nedostatek energie, špatná nálada, nechuť cokoli dělat – to všechno mnozí z nás moc dobře znají. Už ráno se probouzíme unavení, po celý den se necítíme ve své kůži, do ničeho se nám nechce a postrádáme veškerou motivaci. Posléze začneme být protivní i sami sobě, natož pak lidem okolo nás. Pokud i vás trápí podobné pocity, pravděpodobně vám chybí energie, díky čemuž se cítíte pod psa a jste nevrlí a podráždění na lidi ve vašem okolí. Naštěstí máme pár tipů, jak si můžete skvěle odpočinout a načerpat potřebné síly!

Dopřejte si volno!

Pokud si to v práci můžete dovolit, vezměte si na pár dní volno. Bohatě postačí, když si dopřejete prodloužený víkend, během kterého budete odpočívat a relaxovat. Jasně, ne všichni máme dovolené na rozdávání, ale pořád lepší obětovat například dva dny, nežli se další týden nebo třeba až 14 dní sužovat v nepříjemné náladě, která se podepisuje jak na vašem chování, tak i na nízkém pracovním výkonu.

Nechte o sebe pečovat!

Určitě se shodneme na tom, že kolikrát není nic příjemnějšího, nežli si zajít na masáž a nechat o sebe pečovat někoho jiného. Zkrátka se svěřit do rukou profesionálů, kteří přesně vědí, jak uvolnit zablokované svaly a nechat z těla odplavit všechno to špatné, co nás za poslední dny nebo dokonce týdny sužuje. Proč si tedy nedopřát takový luxus a nevyrazit třeba na wellness v Karlových Varech, kde se o vás postarají, jak se sluší a patří?

Naordinujte si spánek!

Pokud víte, že vám chybí energie, neexistuje asi nic jednoduššího, nežli prostě hodně spát. Oželte večerní program v televizi, nebo protentokrát nejděte s kamarády do hospody na pivko a jděte si raději dříve lehnout. Vaše tělo vám za to nesmírně poděkuje a uvidíte, že jakmile se ráno probudíte dostatečně odpočatí, bude vám najednou úplně jedno, že jste vynechali jeden díl vašeho oblíbeného seriálu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top