Zdraví & sport

Šetřete zdraví své i okolí a použijte elektronické cigarety

kouření
pixabay.com

Běžně a dlouhá léta používané cigarety mají mnoho omezení. Ničí vaše zdraví, podílejí se, byť jen málo, na znečištění Země, obtěžují okolí a nabízejí také řadu dalších negativních stránek. Oproti tomu elektronická forma cigarety se snaží veškerá tyto negativa omezovat a nabízet svému uživateli stejný, ba dokonce vyšší komfort.

Jak tento produkt funguje

Místo klasického tabáku je do držáku z různého materiálu umístěna tekutina tzv. e-liquid. Ten se po zahřátí mění na páru a můžete tak dát sbohem otravnému kouři, který ničí zdraví a omezuje okolí. Náplň se z elektronické cigarety odpařuje, a je proto nutné ji doplňovat. Na trhu jsou již k dostání e-liquidy s výběrem z různých vůní, které ještě zlepšují zážitek z elektronické cigarety. Kromě toho jsou také oblíbené pro svou finanční nenáročnost, která je mnohem přívětivější než obyčejné cigarety. V současné době jsou také pro kuřáky platná různá omezení, a proto vám užívání elektronické verze výrazně zpříjemní život. Použití například v automobilu místo běžných cigaret zajistí vyšší bezpečí a vy se můžete soustředit jen na řízení.

Velký výběr z mnoha značek

Jelikož se nejedná o novinku na trhu a elektronické cigarety si našly již mnoho příznivců, vyrábějí je různé značky. Součástí každé cigarety je již zmíněná náplň, žhavící tělísko, nabíječka a baterie.

Baterie stejně jako u všech dalších zařízení určuje délku provozu zařízení, a proto její kapacitu vybírejte podle náročnosti na dobu použití.

Výběr žhavícího tělíska potěší i ty nejvíce náročné. Rozhoduje totiž především to, zdali si přejete páru nejprve poválet v ústech a až poté vdechnout nebo tak učinit rovnou.

Náplň lze vybírat dle obsahu nikotinu, nebo aroma. Jelikož jsou elektronické cigarety již delší dobu v oběhu, přijde si na svou oblíbenou vůni opravdu každý, jelikož sortiment je velmi široký.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top